Zypliai, Gelgaudiškis, Zanavykų ragaučius ir pienių vynas!

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. lapkričio 7 d. kviečiame vykti į Suvalkiją, aplankyti Zyplių ir Gelgaudiškio dvarus, apžiūrėti Sudargo piliakalnių kompleksą, paskanauti „Zanavykų ragaučiuje“ ir leistis į pienių vyno degustaciją.

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Vykstame į Gelgaudiškio dvarą. Ant vaizdingo Nemuno upės šlaito stovi atgijęs naujam gyvenimui XIX a. Gelgaudiškių dvaro ansamblis. Apsilankysite jaukiose, ypatingą aurą išsaugojusiose dvaro menėse, susipažinsite su turtinga jo istorija. Mus pasitiks dvaro ponia, kuri supažindins su dvaro istorija bei unikalia rūmų puošyba. Sodyba turi vieną didžiausių Lietuvoje miško tipo parką su jame augančiais retais želdynais. Nacionalinio reikšmingumo lygmens kultūros paveldo objektas Gelgaudiškio dvaro sodyba yra paskelbta kultūros paminklu.

Toliau keliaujame į Zyplių dvarą. Aplankysime XIX a. viduryje įkurtą Zyplių dvaro ansamblį, kurį sudaro 11 išlikusių pastatų, apsuptų vienu iš didžiausių parkų su balzaminių tuopų ir skroblių alėjomis Lietuvoje.

Aplankysime Sudargo piliakalnių kompleksą, kuris laikomas vienu svarbiausiu po Kernavės piliakalnių. Viduramžiais čia būta vienos svarbiausių gynybinių pilių kovose su kryžiuočiais. Akis džiugins nuo 5 piliakalnių atsiverianti Nemuno juostos mėlynė…

Kidulių krašto vyndar* Juozas Vilkenis su šiai progai deramu patosu pristatys savo amatą ir surengs vyn* degustaciją. Vieniems žymusis pienių vyn* bus naujas dalykas. Kiti galės pasigirti, kur jau ragavę tokio vyn*. Bus pristatytas rožinis, 6 uogų vyn* ir juodųjų serbentų vyn*… Po degustacijos galėsime patikusius vyn* įsigyti.

Sustojame Šakiuose – zanavykų sostinėje. Praalkę po dienos kupinos nuotykių keliausime išbandyti kulinarinę edukacinę programą „Zanavykų ragaučius“! Jos metu mus pasitiks „gaspadinė“ ir jos „mergučės“, kurios supažindins su zanavykiškų patiekalų bei gėrimų istorija, mokins vietinės šnektos ir net susodins už stalo pagal unikalias krašto tradicijas! „Zanavykų Ragaučiaus“ edukacinę programą aplankę žmonės sako, kad ši galimybė paglosto ne tik jų skrandį, bet ir širdį: vieni nuoširdžiai pasilinksmina, o kiti kartais net braukia ašarą iš naujo atradę tikrą, gyvą, unikalią ir net šiek tiek egzotišką Lietuvą…

Turėsime galimybę susipažinti ir su pačiais Šakiais. Miestas įsikūręs abipus Šešupės intako – Siesarties. Pasigėrėsime Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Šakių rotušės pastatu. Pačiame miesto centre pamatysime paminklą Vincui Kudirkai, 24 varpų karilioną su fontanu. Išgirsti kariliono muziką gali kiekvienas to norintysis, tereikia į specialų automatą įmesti tiek eurų, kiek minučių norėsis klausytis varpų muzikos.

Apie 17.30 val. pajudėsime namų link. Panevėžyje būsime apie 20 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-11-07 07:00
Grįžimas: 2020-11-07 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Zyplių dvaro ekskursija – 2-3 Eur/asm.
 • Gelgaudiškio dvaro ekskursija – 3 Eur/asm.
 • Vyn* degustacija – 10 Eur /asm.
 • Zanavykų ragaučius – 8 Eur/asm. (vaikams iki 12 metų); suaugusiems 12 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.