Apie mus

UAB „AUTREGA“ – kelionių organizatorius, autobusų ir mikroautobusų nuoma, keleivių vežimas Lietuvoje ir užsienyje.

Įmonė aktyviai ir sėkmingai dirba keleivių vežimo srityje nuo 1996 metų. Ilgametė patirtis transporto paslaugų srityje, profesionalumas bei nuolatinis rūpestis savo klientais pelnė bendrovei pripažinimą – šiandien mūsų teikiamos paslaugos yra puikiai vertinamos klientų. Dirbdami visuomet siekėme atsižvelgti į kliento poreikius, užtikrinti savo klientams aukštą kokybę, komforto bei saugumo jausmą. Būtent nuolatinis dėmesys klientų poreikiams paskatino plėsti teikiamų paslaugų asortimentą.

Šiandien savo klientams siūlome šias paslaugas:

Autobusų nuoma

Komfortiškų 30-40 vietų mini autobusų bei 49-53 vietų autobusų nuoma – puikus sprendimas laisvalaikio ar verslo kelionėms didelei keleivių grupei. Siūlome autobusų nuomą palankiausiomis sąlygomis Jūsų kelionėms po Lietuvą ir užsienį, keleivių vežimui į/iš oro uosto, darbuotojų vežimui į/iš darbo, mokinių vežiojimui, ekskursijoms, šventėms ir kitiems Jūsų poreikiams.

Mikroautobusų nuoma

Komfortiškų 8-20 vietų mikroautobusų nuoma – puikus sprendimas laisvalaikio ar verslo kelionėms didesnei keleivių grupei. Siūlome mikroautobusų nuomą palankiausiomis sąlygomis Jūsų kelionėms po Lietuvą ir užsienį, keleivių vežimui į/iš oro uosto, darbuotojų vežimui į/iš darbo, mokinių vežiojimui, ekskursijoms, šventėms ir kitiems Jūsų poreikiams.

Kelionių organizavimas

Pažintinių, pramoginių, poilsinių kelionių organizavimas autobusu Lietuvoje ir Europoje. Organizuojame keliones ne tik pavieniams asmenims, bet ir kolektyvams. Siūlome edukacines keliones pedagogams, moksleiviams, keliones po Lietuvą, dalykines ir verslo keliones darbo kolektyvams, slidinėjimo keliones. Organizuojame kruizus, savaitgalio keliones po Lietuvą ir Europos miestus.

Savo klientams siekiame pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, tačiau kartu suteikti profesionalų aptarnavimą. Kvalifikuoti ir profesionalūs vairuotojai užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą. Nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją, tobuliname teikiamų paslaugų kokybę, plečiame nuomojamų transporto priemonių asortimentą, reguliariai tikriname ir atnaujiname transporto priemonių parką, todėl AUTREGA paslaugos – puikus sprendimas vertinantiems kokybę, saugumą ir profesionalų aptarnavimą.

Bendrovės transporto parkas ir vežami keleiviai yra apdrausti.

Autobusų, mikroautobusų nuomos paslauga teikiama Panevėžyje, visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Autobusų ir mikroautobusų nuoma tel. +37060020784 arba el. paštu: reginastokiene@gmail.com.

Registracija kelionėms ir kelionių organizavimas tel. +37063753161 arba el. paštu: info@autrega.lt.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.