Žėrintis Naujųjų metų sutikimas karališkoje Krokuvoje!

KAINA
249 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 30 d. – 2023 m. sausio 1 d. kviečiame aplankyti visame pasaulyje garsias Veličkos druskų kasyklas, išvysti šventiškai pasipuošusią Varšuvą bei pasitikti Naujuosius Metus gyvybe ir muzikos garsais alsuojančioje karališkoje Krokuvoje!

1 DIENA

4 val. ryte išvykimas iš Panevėžio, kelionė per Lenkiją.

Atvykstame į Veličkos druskų kasyklas – visame pasaulyje žinomą turistinį objektą. Čia laukia unikalūs reginiai buvusiose kasyklose nusileidžiant į 135 m gylį, besigrožint žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažinsime su šachtos ir druskos kasybos istorija.

Pasigrožėję druskos kasyklomis, keliaujame į Krokuvą, kur po ilgos dienos pailsėsime viešbutyje. Laisvas laikas.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Ekskursija po žavingąją, šventiškai pasidabinusią Krokuvą. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Miestas visada buvo lenkų kultūros etalonas, šalies kultūros sostinė. Mūsų lauks ekskursija po autentišką miestą su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Vakarinis pasivaikščiojimas po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis nepaliks abejingų miesto grožiui: senamiestyje aplankoma viena didžiausių Europoje – Turgaus aikštė – viduramžių laikus menanti prekybinė aikštė apsupta istorinių pastatų, rūmų ir bažnyčių. Toliau bus vienu iš Krokuvos simbolių tapusi Šv. Marijos bazilika (jos didžiausia puošmena yra Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius) – bokšte kas valandą pasigirsta trimitu atliekamas Marijos himnas. Praeidami pro Šv. Floriono vartus galėsime pasijusti lyg karaliai – tai buvo pagrindinis karalių įėjimas, kai šie grįždavo namo iš pergalingų mūšių. Dėl šios priežasties vartai dar vadinami „Šlovės vartais“. Pamatysime ir Krokuvos barbakaną – 1498 metais gotikiniu stiliumi pastatytą gynybinį įtvirtinimą. Tai vienas iš trijų gynybinių įtvirtinimų, išlikusių Europoje. Akis trauks ir Žalgirio mūšio paminklas skaičiuojantis jau 110 metų.

Kad žvarbus žiemiškas oras negąsdintų – laisvas laikas pasistiprinti ir sušilti.

Pažintį su nepakartojamąja Krokuva tęsiame aplankydami Vavelio kalvą, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra. Šis kompleksas – buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Kartu su Krokuvos senamiesčiu Vavelis yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąraše. Šventųjų Stanislovo ir Vaclovo katedra ne tik graži, ji svarbi tuo, kad joje vykdavo Lenkijos monarchų karūnacija. Čia taip pat nuo XIV a. buvo laidojami Lenkijos karaliai. Valdovams pridedant papildomas laidojimo koplyčias katedra daug kartų buvo išplečiama ir perstatoma. Svarbu ir tai, kad Žygimanto bokšte kabo pats žinomiausias Lenkijoje Žygimanto varpas su Lietuvos vyčiu ir Lenkijos ereliu – parodydamas mūsų šalių persipynusią istoriją. Gotikinė Vavelio pilis buvo pastatyta Kazimiero III-ojo nurodymu ir susideda iš keleto statinių išdėstytų aplink centrinį rūmų kiemą. XIV a. pilis buvo atstatyta Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos ir jo žmonos Jadvygos.

Pasivaikščioję po gražiausias Krokuvos vietas, grįšime į viešbutį trumpam pailsėti ir pasiruošti Naujųjų metų sutikimui.

Kad sutiktume Naujuosius metus sotūs ir laimingi, viešbučio restorane mūsų lauks trijų patiekalų šventinė vakarienė su gardaus vyn* taure.

Gardžiai pavakarieniavę, pakilios nuotaikos ir šventiškai nusiteikę, keliausime link Rotušės aikštės, kur iki pat vidurnakčio skambės šventiniai koncertai!

3 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Atkeliaujame į Varšuvą – Lenkijos sostinę, esančią šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės. Trumpos ekskursijos metu susipažinsime su raudonų plytų sienų apjuostu senamiesčiu, kuris II Pasaulinio karo metu, buvo beveik visiškai sugriautas ir XX a. pabaigoje kruopščiai atstatytas. Dabar Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant senamiesčiu išvysime puošniąją Karalių pilį – karališkąją rezidenciją, kurioje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III, kurio valdymo metu buvo patvirtintas svarbus teisės aktas – III Statutas – koloną bei gotikinę Šv. Jono katedrą – vieną iš svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkę. Katedros požemiuose palaidoti žymūs šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Sekdami gausiai dekoruotų spalvingų namelių eilėmis, atsidursime šurmulingoje Turgaus aikštėje, kurios pačiame centre stovi Varšuvos simbolis – Undinė, kurią galite rasti ir miesto herbe.

Turgaus aikštėje taip pat mus pasitiks šurmuliuojanti kalėdinė mugė ir gražuolė eglutė! Kalėdinėmis dekoracijomis ir girliandomis išpuošti prekystaliai, pasiūlys platų tradicinių skanėstų pasirinkimą, nuo meduolių iki regioninės virtuvės patiekalų. Apžiūrint nuostabaus grožio rankų darbo dovanėles, susišildyti padės puodelis karšto šokolado ar karšto vyno.

Pasigrožėję šventine Varšuva, keliausime namų link. Apie 1.00 val. nakties grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Papildoma priemoka už vienvietį kambarį.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-30 04:00
Grįžimas: 2023-01-01 01:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vavelio katedra – suaugusiems apie 4,50 Eur (20 PLN), mokiniams, studentams ir senjorams apie 3 Eur (14 PLN). Audio gidas 1,26 Eur/asm (6 PLN).
 • Veličkos druskų kasyklos – suaugusiems apie 25,30 Eur (119 PLN), mokiniams apie 21 Eur (99 PLN), studentams ir senjorams apie 23,20 Eur (109 PLN).
 • Naujametinė vakarienė – apie 20 Eur/asm. (98 PLN).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.