Vilniaus Kaziuko mugė 2023 – kur atgimsta legendos!

KAINA
20 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 5 d. kviečiame pasidžiaugti pačiu pavasariškiausiu ir tradiciniu Vilniaus renginiu – Kaziuko muge, kur galėsite nusipirkti įvairiausių dirbinių bei skanėstų iš visos Lietuvos!

8.00 val. Išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į pavasarėjantį Vilnių! Kaziuko mugė Vilniuje vyksta pačioje miesto širdyje – šimtai amatininkų prekystalių nusitiesia visu Gedimino prospektu, taip pat Šventaragio, T. Vrublevskio, B. Radvilaitės, Maironio, Vokiečių ir Pilies gatvėmis. Kaziuko mugė Vilniuje – tai pavasario atidarymas ir didžiausia rankų darbo gaminių kūrėjų iš visos šalies mugė, pritraukianti tūkstančius lankytojų. Ši mugė turi ypatingą dvasią, čia itin svarbūs – tradicija ir autentiškumas, kadangi Kaziukas yra ne tik didžiausias, bet ir seniausias tokio pobūdžio renginys Vilniuje. Vilniaus Kaziuko mugės neįsivaizduojame be: tradicinių verbų – populiariausio mugės suvenyro, valgomų mugės suvenyrų – meduolių ir riestainių, rankų darbo dirbinių ir meno kūrinių, teatralizuotų eitynių ir žinoma, liaudiškos muzikos!

Čia vienoje vietoje galite rasti VISKO, tikrąja šio žodžio prasme. Kaziuko prekeivių yra tiek daug ir tokių įvairių, kad mugėje tikrai rasite jūsų skonį atitinkančių gaminių: nuo širdžiai mielų smulkmenų iki tikrų meno kūrinių; nuo tradicinių įvairių Lietuvos regionų amatų iki šiuolaikinio dizaino pavyzdžių. Čia galite pažinti Vilniaus krašto ir Lietuvos tradicijas. Išragauti ,,Kaziuką” – tai kartą metuose pasitaikanti galimybė Vilniuje susipažinti su pačiais įvairiausiais lietuviškais duonos, mėsos, pieno gaminiais, medaus, žolelių ir saldumynų, lietuviško naminio alaus skoniais. Atraskite savąjį skonį!

Pasisėmę gerų emocijų, įsigiję gražiausių dirbinių ir prisiragavę gardžių skonių apie 18.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-05 08:00
Grįžimas: 2023-03-05 18:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.