Vasaros sostinė – Palanga ir užburiantis plaukimas laivu!

KAINA
115 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023m. rugpjūčio 5-6 d. kviečiame keliauti į vasaros sostine tituluojamą Palangą – pasivaikščioti pasakiškame parke, aplankyti gražųjį Birutės kalną, plaukti laivu bei pasidžiaugti Baltijos jūra!

1 DIENA (5 d.)

7 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime ekskursija „Tobulas Tiškevičių verslo planas“ su vietiniu gidu. Palangos kurortą grafai Tiškevičiai kūrė su meile – jų verslo planas buvo toks geras, kad tebeveikia iki šiol. Tad ekskursijoje leisimės šio plano pėdsakais: aptarsime, kur buvo gaminamos plytos, kaip ir kur jos gabentos. Sužinosime, kas pirmieji pastatė tiltą į jūrą ir kaip Tiškevičiai jį pavertė poilsiautojų pamėgta vieta. Pamatysime, kur buvo pirmieji Tiškevičių rūmai, kuriuose ir gimė visų mylima vasaros sostinė. Per ekskursiją apkalbėsime pirmąjį Palangos viešbutį, vasarotojų įspūdžius ir pajausime senosios Palangos dvasią. Išsiaiškinsime, kaip ir kodėl vartotas vienas garsus gėrimas bei kodėl kurorto parkas yra toks išskirtinis. Galų gale, šnektelėsime ir apie pinigus, meilę ir truputį intrigų…

Laisvas laikas pasivaikščioti po Palangą, pavalgyti, paragauti Palangoje siūlomų skanėstų ar tiesiog pasimėgauti jūra ir kitais kurorto malonumais. Laisvu laiku galite aplankyti nepaprastą Palangos objektą – Kurhauzą, kuris yra kurorto simbolis. Jo istorijos pradžia siejama su grafų Tiškevičių dinastija. Grafas J. Tiškevičius maždaug 1877 m. dabartinių Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvių kampe pastatė erdvų restoraną, kuris netrukus buvo išplėstas bei čia įkurtas pirmasis kurorto viešbutis. Kurhauzas tapo populiaria ir mėgiama poilsiautojų susibūrimo vieta, nes čia veikė ne tik restoranas, bet ir skaitykla, buvo įrengta biliardo, kitų žaidimų salė. Šiame pastate taip pat vykdavo šokiai, buvo rengiami spektakliai, koncertai. Taip Kurhauzas tapo besikuriančio kurorto širdimi. Palangos simbolis sudegė 2002 m. rugpjūčio 25 d., jo restauracija pradėta 2012 m. gegužės 30 d. Per metus atstatyta mūrinė Kurhauzo dalis. Pagal išlikusią medžiagą atkurti autentiški Kurhauzo lipdiniai, paklotas ąžuolinis parketas, sienos papuoštos tapetais – tokiais, kokiais dabino Kurhauzą ir grafų Tiškevičių laikais. Didžiąją Kurhauzą salę papuošė XVIII a. pabaigos sietynas. Susipažinsime su Kurhauzu.

Keliausime į nakvynės vietą ir turėsime laisvą laiką pasivaikščioti po Palangą, pavalgyti, paragauti Palangoje siūlomų skanėstų ar tiesiog pasimėgauti jūra ir kitais kurorto malonumais.

2 DIENA (6 d.)

Pusryčiai poilsio namuose.

Leisimės į smagų plaukimą laivu. Palangos paplūdimiai vasarotojus vilioja ne vien saulės voniomis ir maudynėmis jūroje. Pliaže poilsiautojų laukia ne tik gamtos dovanos, bet ir smagios vandens pramogos. Plauksime laivu palei Baltijos jūros pakrantę, mėgausimės pasakiškais vaizdais, saulės voniomis ir užburiančia Baltijos jūra.

Laisvas laikas. Po plaukimo siūlome apsilankyti nepaprastame parke – lietuviškų pasakų parke. Interaktyvios skulptūros, jungiančios liaudies ir šiuolaikinį meną, bus įdomios tiek vyresniems, tiek ir mažiesiems. Dar vienas parko išskirtinumas yra tai, kad ties kiekviena skulptūra įrengta informacinė lentelė, kur galima ne tik perskaityti pasaką, bet ir, paspaudus specialų mygtuką, išgirsti ją sekamą Ingos Valinskienės balsu. Neseniai parką papildė ir kaimynų latvių kūryba.

Siūlome užeiti į iliuzijų muziejų „Eureka“ (J.Basanavičiaus g. 24), Palangos gintaro muziejų (Vytauto g. 17), Antano Mončio namus-muziejų (S.Daukanto g. 1), Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų (Vytauto g. 23A), Šunų muziejų (Taikos g. 8 ) ar pasimėgauti kitomis kuroto siūlomomis pramogomis.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-08-05 07:00
Grįžimas: 2023-08-06 21:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Nakvynė poilsio namuose su pusryčiais.
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pasakų parko lankymas – nemokamas.
 • Ekskursija „Tobulas Tiškevičių verslo planas“ – apie 3,5 Eur/ asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Plaukimas laivu – apie 6 Eur/asm., vaikams iki 5 metų – nemokamai.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.