Vasaros naujiena! Žolinių kruizas Ryga – Helsinkis – Ryga

KAINA
95 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. rugpjūčio 14-16 d. kviečiame švęsti Žolinę – išbandant ypatingą vasaros naujieną: tik vasaros metu organizuojamą kruizą maršrutu Ryga – Helsinkis – Ryga. Keliausime vienu moderniausių ir prabangiausių Tallink laivyno laivu Silja Serenade!

1 diena. 11 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Keliausime į Rygą visada žavią Latvijos sostinę. Senovine senamiesčio aura mėgausimės siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos (Domo) katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Juodagalvių namai,Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras.

16.30 val. (Latvijos laiku) išvykimas iš Rygos terminalo keleivių uosto. Keliaujame į Helsinkį jūra, įspūdingu 12 denių laivu Sija Serenade. Plaukdami (beveik 19 val.) kruizu, turėsime laiko poilsiui ir pramogoms laive. Laive pramoginiai renginiai, gyva muzika, šokiai, naktinis klubas, parduotuvės, barai, loterijos, žaidimai.

2 diena. 11.00 val. (Suomijos laiku) atplaukiame į Helsinkį. Helsinkis miesto svečius žavi modernumu, bet tuo pačiu metu ir paprastumu, jaukiu miesto šurmuliu, gamtos ir architektūros vienove. Miestas tiesiog skęsta parkuose ir žalumoje. Visuomeniniu transportu vykstame į miesto centrą*. Pažintis su baltuoju šiaurės miestu Helsinkiu: unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio* bažnyčia, viena unikaliausių pasaulyje geležinkelio stotis, Uspenskio soboras, jachtų prieplauka, Senato aikštė (senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai), išskirtinės architektūros Tylos bažnyčia. Esplanada – mėgstamiausia helsinkiečių pasivaikščiojimo vieta. Šiaurinė krantinė – vaizdas į Helsinkio archipelago salas. Laisvas laikas seniausioje Helsinkio Kaupatori turgavietėje, kurioje galėsite paragauti tradicinių suomiškų patiekalų iš lašišos, upėtakio.

15.30 val. grįžtame į laivą. 16.00 val. (Suomijos laiku) išplaukiame į Rygą. Po įspūdžių pilnos dienos – poilsis ir pramogos laive.

3 diena. 10.30 val. (Latvijos laiku) grįžtame į Rygą. Vykstame į Jūrmalą (išvertus iš latvių kalbos Jūrmala – jūros krantas), kuris savo mediniais šedevrais yra kaip didelis arcitektūrinis muziejus: vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte 4000 medinės arcitektūros paminklų, dalis jų jugendo ir nacionalinio neoromantizmo stiliaus. Kurorto pradžią galima laikyti 19 a., kai 1812 m. Rusijos-Prancūzijos karo metu sužeisti rusų armijos karininkai atvykdavo pailsėti vietinių žvejų nameliuose. 1870 m. daktaras Johan Christian Nordstrom pradėjo naudoti klimato terapiją, kaip gydymo kursą. 19 a. pab. – 20 a. pr. Jūrmalos kurortas suklestėjo. Miesto centras – Majorių stotelė. Čia smagu pasivaikščioti Jomas gatve, kur kunkuliuoja pagrindinis kurorto gyvenimas. Miesto centre puikus miško parkas “Dzintars” su koncertų sale “Dzintars”. Trumpa pažintis su kurortu ir laisvas laikas prie jūros.

Kelionei BŪTINAS galiojantis asmens dokumentas – asmens tapatybės kortelė arba pasas.

Priemokos (pageidaujant):
*Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (vidinės, be lango) – 12 Eur/žm.
*Nakvynė B klasės 2- vietėje kajutėje (vidinės, be lango) – 35 Eur/žm.
*Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 4-vietėje kajutėje – 22 Eur/žm.
*Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 3-vietėje kajutėje – 43 Eur/žm.
*Nakvynė A klasės (išorinės, su langu) 2-vietėje kajutėje – 88 Eur/žm.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-08-14 11:00
Grįžimas: 2020-08-16 18:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu Panevėžys-Ryga ir Ryga-Panevėžys.
 • Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kruizas 1–4 asmenims maršrutu Ryga – Helsinkis – Ryga laivu Silja Serenade B klasės 4-vietėje kajutėje, be lango.
 • Nepakartojama poilsinė ir pramoginė programa laive.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Tempeliaukio bažnyčia: suaugusiam 4 Eur, asmenims iki 18 m. nemokamai;
 • Pusryčiai laive, švediško stalo restorane (pageidaujant) – 15 Eur /asm.; vakarienė – 39 Eur /asm. Apie pageidavimą informuoti užsisakant kelionę!
 • Medicininių išlaidų draudimas (pageidaujant) – apie 3 Eur (asm. iki 65 m.), – apie 6 Eur (asm. 65 – 75 m.).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.