Užburiantis vargonų koncertas ir įspūdingas kruizas į Jūrmalą!

KAINA
125 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. liepos 15-16 d. kviečiame keliauti į Jūrmalą, kur Jūsų lauks saulė, jūra, vėjas, baltas smėlis, kilometrus nusidriekęs paplūdimys, pušimis kvepiantis oras ir užburiantis vargonų koncertas!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvažiuosime į Rygą. Žavingoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Pasižvalgius po Rygą, jūsų laukia įspūdingas plaukimas Dauguvos upe iš Rygos į Jūrmalą. Plauksime net trimis upėmis Lielupe, Bulupe ir Dauguva. Galėsime pasigėrėti Rygos uosto ir miesto panorama, Lielupės Baltosios kopos vaizdu, laukiniais paplūdimiais, nendrėmis apaugusiais krantais.

Atplauksime į Jūrmalą – žymiausią Latvijos kurortą, įsikūrusį prie Rygos įlankos. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur galima pabėgti nuo mūsų epochos streso ir chaoso, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia miesto ir gamtos harmonija. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai egzistuoja kartu su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurie praleidžia čia laiką.

Prisiregistruosime viešbutyje Hotel Jūrmala SPA. Baseino, saunos darbo laikas 8-23 h. SPA darbo laikas 10-20 h. Kiekvienam asmeniui skirtas laikas: 1,5 val.

Jūsų laukia ekskursija po Jūrmalą. Jūrmala – didžiausias Baltijos valstybių kurortinis miestas, kurį nuo seno garsina švelnus klimatas, jūra, sveikas oras, medicininis dumblas ir mineraliniai vandenys. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai ir natūrali miesto riba – upė Lielupė. Jūrmaloje sėkmingai sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Gido lydimi pasivaikštome po Jūrmalą, kuri savo mediniais šedevrais yra kaip didelis architektūrinis muziejus: vilos, vilaitės papuoštos bokštais, bokšteliais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo. Kurorte 4000 medinės architektūros paminklų, dalis jų jugendo ir nacionalinio neoromantizmo stiliaus. Jūrmalą išvysime kitomis spalvomis!

Laisvas laikas pavakarieniauti ir pasimėgauti jūros ar SPA malonumais.

2 DIENA

4.55 val. Jau tradicija tapęs renginys „Saulėtekio koncertas“ vėl pakerės Jūrmalą. Pasaulinio garso Latvijos vargonininkė ir Hamburgo „Elbphilharmonie“ garbės menininkės Ivetos Apkalna paplūdimyje surengs specialų nemokamą vargonų muzikos koncertą. Visi lankytojai kviečiami stebėti saulėtekį Dzintari paplūdimyje, klausytis vargonų ir jūros garsų, kartu mėgautis karštos arbatos ar kavos puodeliu.

Laisvas laikas pusryčiams viešbutyje ir poilsiui prie jūros.

Aplankysime Kemeri nacionalinį parką. Tai daugiau nei 38 000 ha teritorija, kurioje įrengti didieji Kemeri raisto, sieros tvenkinių ir Slokos ežero takai. Šį parką ypatingai mėgsta paukščių stebėtojai. Didžioji Kemerų pelkė yra net 8000 metų senumo. Per ją nutiestas lentų takas leidžia susipažinti su šia pelke ir pasigrožėti savitu pelkės kraštovaizdžiu. Eiti mediniu taku lengva. Takas neplatus, tad yra įrengtos aikštelės prasilenkimui. Taip pat – suoleliai poilsiui. Trumpų pasivaikščiojimų mėgėjai gali nueiti trumpąjį atstumą tiltukais (~ 1,4 km), o tiems, kurie pasirinks ilgesnį atstumą (~ 3,4 km), teks didesnis džiaugsmas – pasiekti apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant šiek tiek iš viršaus. Einant raisto taku – per pelkę nutiestais takais, kuriais keliaujantieji gali ne tik išvysti paslaptingus ežerėlius, bet ir susipažinti su pelkių augalija.

Pasigrožėję gamta, keliaujame į Vakarinėje Rygos įlankos pakrantėje, Lapmežciemo valsčiuje, padegustuoti karštai rūkytos žuvies! „Reinis – B“ šeimos įmonė specializuojasi rūkytos žuvies gamyboje, rūkymo procese naudojant tik natūralią alksnio medieną. Iš pačios šeimininkės lūpų išgirsime žuvies rūkymo paslaptis, išvysime kaip atrodo rūkymo procesas. Po ekskursijos būsime pakviesti prie bendro stalo padegustuoti 5 rūšių žuvies, paruoštos pagal skirtingus rūkymo receptus ir tradicijas.

Laisvas laikas prie jūros pailsėti ir atsigaivinti prieš kelionę namo.

Smagiai praleidę laiką apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka.

Reikalingi asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-07-15 08:00
Grįžimas: 2023-07-16 21:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • 1 nakvynė viešbutyje Jūrmala SPA su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Plaukimas iš Rygos į Jūrmalą – apie 20 Eur/asm.
 • Rūkytų žuvų degustacija – apie 20 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.