Tulpių žydėjimas Burbiškio dvare ir Mažoji Olandija Pakruojo dvare!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 11 d. kviečiame keliauti į tulpių žiedų ir nuostabaus gėlių aromato kupiną kelionę! Apsilankyti Šiauliuose, paskanauti legendinio Kuršėnų vyniotinio, smagiai praleisti laiką tulpių žydėjimo šventėje bei pasinerti į pavasarinių gėlių jūrą Pakruojo dvare!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

10.00 – 12.00 val. Kelionę pradėsime nuo arbatgėrio, kurio metu užkandžiausime garsiuoju Kuršėnų vyniotiniu. Sužinosime kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis brendas – „Kuršėnų vyniotinis“. Tai miesto vizitinė kortelė, nes su šiuo produktu jeigu ir gali kas lygintis, tai kuršėnietiški puodai, bet ir tai tik ilgaamžiškumu.

Toliau keliaujame į Saulės miestą. 1236 m. Šiaulių vietovardis „Soule“ pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį – tai svarbiausias istorinis įvykis, kuriam skiriama daug dėmesio. Tai labai senas miestas, kuris lenkia šalies sostinę Vilnių. Pasigrožėsime ant Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pietinės sienos esančiu seniausiu Lietuvoje saulės laikrodžiu. Tęsiant pasivaikščiojimą ir pažintį su miestu verta aplankyti Saulės laikrodžio aikštę. Joje stovi skulptūra „Šaulys“, kuri vietinių gyventojų vadinama „Auksiniu berniuku“. O norint paskirti pasimatymą tai įprasta daryti Gaidžio aikštėje.

Keliaujame į Burbiškio dvarą, pasigrožėti ryškiaspalvėmis tulpėmis! Kiekvienais metais Burbiškio dvare vyksta festivalis „Tulpių žydėjimo šventė“, į darnią visumą sujungiantis žydėjimą, dvaro istoriją, kultūrą, tradicijas bei šiuolaikines pramogas. Dvaro tulpių kolekcijoje skaičiuojama apie pusė tūkstančio tulpių veislių, tad šventės metu pražys milijonas žiedų. Tulpės skleisis ne tik dvaro gėlyno lysvėse, kaip būdavo sodinama XX amžiaus pradžioje, bet ir parko klombose: vidiniame dvaro rūmų kieme, tvenkinių pakrantėse, parteryje. Galėsime neskubėdami apžiūrinėti gražuoles tulpes, ieškoti patikusių veislių bei įsiamžinti žiedų jūroje. Šventės metu Burbiškio dvaro erdvėse mūsų lauks įvairiausios veiklos, atspindinčios dvarų istoriją, kultūrą bei šiandieną: muzika ir šokiai, dailė ir fotografija, teatras ir mada, istoriniai, šiuolaikiniai žaidimai bei siurprizai. Vyks senovinių automobilių paroda, tautodailininkų ir kulinarinio paveldo mugė, koncertinė programa su MonikaLiu, grupe „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir Sauliu Prūsaičiu. Šventės vedėjas – Rolandas Mackevičius.

Gėlių grožio niekada nebus per daug, tad keliaujame į Pakruojo dvarą, kuriame pasimėgausime ne tik tulpių, bet ir kitų pavasario gėlių rūšių aromatu ir spalvomis. Be ryškiaspalvės gėlių jūros, dvaro parke išvysime paveikslus ir gėlių kompozicijas, tarsi nužengusias iš Renesanso laikų drobių. Obelų sode ant Kruojos upės kranto po atviru dangumi atsivers didžiulė spalvingų laisvės paukščių INKILŲ ekspozicija. Juos su kilniu tikslu – paremti Ukrainą, grąžinti jai tikėjimą saulėtu pavasariu – spalvino, margino ir kūrė žymūs žmonės, menininkai, Lietuvos ir Latvijos mokyklų, darželių vaikai, šeimos ir kiti. Daugiau nei 1000 įmantriausių inkilų, iškeltų pagal senąsias tradicijas (ant 3–4 m aukščio karčių), taps ne tik įspūdingu reginiu, džiaugsmu akims, namais grįžtantiems paukščiams, tačiau ir parama, įkvėpimu Ukrainai nepasiduoti kovoje už laisvę.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-11 08:00
Grįžimas: 2024-05-11 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Arbatgėris su tikruoju Kuršėnų vyniotiniu – apie 7 Eur/asm.
 • Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare – suaugusiems apie 10 Eur/asm., moksleiviams apie 5 Eur/asm.
 • Tulpių ir pavasario gėlių festivalis Pakruojo dvare – suaugusiems apie 10 Eur/asm., studentams, senjorams, neįgaliesiems apie 8 Eur/asm., vaikams iki 7 m. nemokamai.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.