Tulpių žiedų jūra Rundalėje, tropiniai drugeliai ir vyno degustacija!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 5 d. kviečiame pasigrožėti tulpėmis Latvijos Versaliu vadinamoje Rundalėje, pasivaikščioti po Lielplatuonės dvarą, padegustuoti latviško vyno bei pasijusti tikruose tropikuose Tervetės drugelių namuose!

8.00 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B. Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško parko ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė, tačiau šiuo laikotarpiu akį trauks daugybė tulpių žiedų…

Lielplatuonės dvarą. XIX a. pastatytą dvaro kompleksą sudaro didelis parkas ir keli ūkiniai pastatai. Vietinio gido lydimi apžiūrėsime dvarą, autentišką skalbimo namą bei privačią varpų kolekciją, kurioje išsaugota apie 1000 įvairios kilmės, istorijos, amžiaus, formos ir medžiagos varpų. Grožėdamiesi dvaro fasadu bei parku, išgirsime įdomių padavimų bei paslaptingų legendų apie Lielplatuonės dvarą.

Toliau keliaujame į ypatingus namus, kuriuose gyvena drugeliai! Čia galėsime pasijusti tarsi tropikuose ir pamatyti drugelių iš Azijos, Pietų Amerikos ir Afrikos sparnų spindesį, sužinoti apie drugelių sandarą ir gyvenimo ciklą, vystymąsi, savybes ir maitinimosi įpročius. Patalpose palaikoma temperatūra ir drėgmė, leidžianti augti atogrąžų augalams ir gėlėms. Išvysime daugiau nei 200 skirtingų augalų rūšių su nuostabiais žiedais ir skaniais vaisiais, susipažinsime su atogrąžų augalų įvairove, sužinosime jų pavadinimus bei pamatysime nuostabius vandens gyventojus. Nuostabūs ir spalvingi atogrąžų miškų gyventojai drugeliai, Tervetėje džiugins pasakomis ir legendomis!

Paskutinė mūsų kelionės stotelė taip pat bus nepaprasta – turėsime galimybę paskanauti ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje gerai žinomo Tervetės vyno. Kartu su vyndariu pasivaikščiosime po daryklą – pamatysime kur ir kaip gaminamas vynas, galėsime vyndariui užduoti rūpimus klausimus. Sužinosime koks vynas prie kokių patiekalų dera ir paskanausime 4 rūšių vyno su namine duona ir sūriu.

Kupini gerų įspūdžių apie 20.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-05 08:00
Grįžimas: 2024-05-05 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rundalės rūmų sodas – suaugusiems 6 Eur/asm., moksleiviams apie 3 Eur/asm.
 • Ekskursija Lielplatuonės dvare – suaugusiems apie 6 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm., vaikams iki 7 m. nemokamai.
 • „Tėrvetės drugeliai“ – suaugusiems apie 4 Eur/asm., senjorams ir studentams apie 3.50 Eur/asm., vaikams apie 3 Eur/asm.
 • Tervetės vyno degustacija, ekskursija, užkandžiai – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.