Trakų kraštas, kibinų degustacija ir nemokami muziejai!

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. birželio 28 d. kviečiame vykti į 2020 metų kultūros sostinę – Trakus, aplankyti nemokamus muziejus ir paskanauti kibinų!

PASKUTINĮ MĖNESIO SEKMADIENĮ NEMOKAMAS MUZIEJŲ LANKYMAS! SUTAUPOTE NET 10 EUR!

Kviečiame į netolimą, bet turiningą kelionę į Trakų kraštą, turtingą savo gamta, kultūros bei istorijos paveldu. Kiekvienas besidomintis šiuo kraštu čia ras sau kažką įdomaus! Kas pasidžiaugs kraštovaizdžio panorama, kas žiląja Trakų pilimi… O pažintinę kelionės dalį gražiai papildys įdomi degustacinė programa.

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Lietuvos valstybės pradžią menančią žemę – lankysimės Henriko Orakausko Skulptūros studijoje-galerijoje „Šulinys“, kur eksponuojami, kur eksponuojami jo paties meno kūriniai. Tai įspūdingas muziejus po atviru dangumi, kuriame gausu įvairių instaliacijų, žaidimų bei netikėtų atrakcijų. Praalkę tuo tarpu galės išgerti kavos, arbatos arba pasivaišinti pyrago gabalėliu.

Susipažinsime ne tik su Kernavės menu, bet ir apsilankysime Kernavės archeologinės vietovės muziejuje, kur susipažinsite su Kernavės priešistore – Kernavės praeitimi*.

Pasivaikščiosime po praėjusius amžius saugantį Pajautos slėnį, apžiūrėsime piliakalnius, pajusime šios vietovės magišką galią. Apžiūrėsime miestelį, kuriame gausu istorinių, architektūrinių paminklų. Apžiūrėsime išlikusios 14 a. kunigaikščio Vytauto laikų bažnyčios liekanas, dvi koplytėles. Šalia bažnyčios, ant stataus šlaito įrengta apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria vienas gražiausių Lietuvos vaizdų: piliakalniai, Neries upė.

Iš Kernavės keliaujame į Trakus. Trakai garsėja ir karaimų palikimu – tradiciniu maistu – kibinais, todėl ne tik paragausime, bet ir pasimokysime gaminti tradicinius kibinus. Senojoje kibininėje – edukacinė kibinų gamybos ir degustavimo programa*. Besiklausant istorijų apie Trakų tradicijas, patys suksime kibinus.

Sotūs ir laimingi tęsime kelionę į Trakų salos pilį – gotikinį šedevrą Galvės ežero saloje, į kurį nutiestas vienas gražiausių pėsčiųjų tiltų. Pilis pastatyta kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva XIV a. II pusėje – XV a. 1-ajame dešimtmetyje. XV a. ši pilis buvo viena iš LDK valdovų rezidencijų.

Pasigrožėjus pilimi mūsų lauks ekskursija „Trakų senamiestis ir pilys”. Gido lydimi, pasivaikščiosime Karaimų gatve, pamatysime karaimų namus, kurių 3 langai tradiciškai žvelgia į gatvę. Šioje gatvėje stovi karaimų maldos namai – Kenesa (Karaimų g. 30). Apžiūrime Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką, Trakų miesto globėjo, Šventojo Jono Nepomuko koplytstulpį.

Nepamiršime ir kito įstabaus grožio objekto – Trakuose, Galvės ežero pakrantėje, puikuojasi Užutrakio dvaras. Ekskursijos metu aplankysime Užutrakio dvaro sodybą. Susipažinsime su dvaro sodybos ir ją įkūrusios grafų Tiškevičių šeimos istorija. Pasivaikčiosime po parką.

Pabaigai – aplankysime Trakų sakralinę vietą – ANGELŲ KALVĄ, kuri yra netoliese Užutrakio dvaro. Čia pamatysime žymių mūsų tautodailininkų, kryždirbių darbus: koplytstulpius, stogastulpius su angelų skulptūromis.

Po nepamirštamos dienos praleistos mieste ant vandens apie 21 val. grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-06-28 08:00
Grįžimas: 2020-06-28 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Orakausko galerijoje ~ 2 Eur/asm.
 • Kernavės archeologinės vietovės muziejus NEMOKAMAS (įprasta kaina 2 Eur).
 • Gidas Kernavės archeologiniame muziejuje ~ 1 Eur/asm.
 • Trakų pilies muziejus NEMOKAMAS (įprasta kaina 4-8 Eur).
 • Senoji kibininė – edukacinė programa „Kibinų kelias“ ir degustacija ~ 7 Eur/ asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.