Tradicinė pajūrio šventė „Palangos stinta 2022“

KAINA
20 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. vasario 12 d. kviečiame keliauti paskanauti gardžiųjų stintų garsiausiame šalies festivalyje – Palangos stinta 2022!

8 val. išvykstame iš Panevėžio.

Ar girdėjote apie žuvį, kuri kvepia šviežiais agurkais? Buvo laikas, kai žvejai į tinklus iš po ledo ją kviesdavo dainomis. Šiandien dainos Palangoje sklinda ant kranto, kur kasmet vyksta Stintų šventė – tradicinis žvejų, žuvautojų ir valgytojų susibūrimas. Buriasi visi aplink stintą – mažą neišvaizdžią, bet nepaprasto skonio žuvelę, kuri šventėje dalyvauja visokiu pavidalu: šviežia, kepta, marinuota, rūkyta, iš molio lipdyta, iš medžio drožta. Tradicinės meškeriojimo nuo Palangos tilto varžybos, konkursas, kam stintų tilps daugiau, grilio patiekalai, muzika, žaidimai į didžiausią mūsų kurortą prie jūros sutraukia minias žmonių.

Pajūryje bus galima ne tik paskanauti stintų, bet ir sudalyvauti smagiose varžybose, stebėti stintų grilio čempionatą. Savo pagrindinius ginklus – ne kalavijus, o samčius – galanda ir geriausias švenčių idėjas rengia specialiai įsikūręs Stintų ordinas, kurio kavalieriai, ilgamečiai šios šventės entuziastai, sumanytojai ir skelbėjai, nuolat praturtina šią šventę originaliausiomis idėjomis, rungtimis, o ir patys pasipuošę savo apdarais, tampa nuostabiu renginio akcentu. Kasmet šventės organizatoriai siekia ją padaryti išskirtinę, įnešti naujų idėjų, naujų iššūkių, rungčių, tačiau nepamiršti ir senųjų tradicijų. Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje.

Pasigardžiavę stintomis ir apsirūpinę lauktuvėmis namo grįšime apie 21 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-02-12 08:00
Grįžimas: 2022-02-12 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.