Švytinčių paveikslų teatras ir vandens pramogos Jūrmaloje!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 1 d. kviečiame keliauti pasigrožėti banguojančia Baltijos jūra, išvysti unikalų reiškinį – švytinčių paveikslų teatrą ir pasimėgauti vandens pramogomis viename iš didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje!

8.00 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į Jūrmalą – žymiausią Latvijos kurortą, įsikūrusį prie Rygos įlankos. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur galima pabėgti nuo mūsų epochos streso ir chaoso, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia miesto ir gamtos harmonija. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai egzistuoja kartu su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurie praleidžia čia laiką. Ekskursijos po Jūrmalą metu išvysime vieną iš skiriamųjų miesto bruožų – medinę architektūrą. Žavėsimės ryškiais namais su dekoratyviniais bokšteliais ir stiklinėmis verandomis. Stabtelsim ir prie bene labiausiai fotografuojamo Jūrmalos objekto ties jūros pakrante esančio vėžlio skulptūros. Praeisime ir Jūrmalos širdimi vadinama Jomos gatve, kuri stebins kavinių ir restoranų, nuostabių parduotuvių ir suvenyrų parduotuvėlių, gatvės atlikėjų, pramogų vietų ir kino teatrų gausa.

Keliaujame į ypatingą vietą – stebuklingų ir švytinčių paveikslų namus! Kiekvienas menininko Vitalijaus Jermolajevo nutapytas paveikslas slepia savyje šviesos paslaptį. Jis pats šį efektą vadina „inner light“ arba vidine šviesa. Esant specialiam apšvietimui jo darbai ima mirgėti, ir žiūrovams matomo paveikslo vietoje atsiranda kitas, tarsi paslėptas ankstesniojo variantas. Šiems nuostabiems paveikslams, kad atskleistų visas savo paslaptis, reikėjo naujos demonstravimo formos, dėl kurios buvo sukurtas „Šviečiančių paveikslų teatras“. Čia besikeičiantys žaibai, graži muzika ir įrašytas pasakojimas panardina žiūrovus į didingas paveikslų istorijas. Galerijoje taip pat veikia ir menininkų kavinė.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Jūrmalą, pasigrožėti banguojančia jūra, ar tiesiog pasėdėti jaukioje kavinukėje su kavos ar arbatos puodeliu.

Toliau mūsų lauks smagios pramogos vandens parke! Līvu vandens parkas, įsikūręs kurortiniame Jūrmalos mieste, yra vienas didžiausių vandens parkų Šiaurės Europoje. Parkas suskirstytas į keturias zonas, atitinkančias kiekvieno lankytojo poreikius ir lūkesčius. Norisi pajusti adrenalino pliūpsnį? Rinkitės aktyvias pramogas čiuožyklų zonoje, kur galėsite išbandyti net 20 skirtingų čiuožyklų. Šeimoms su mažyliais yra skirta baseinų erdvė ramesniam poilsiui. Norintiems atsipalaiduoti, pasimėgauti vandens masažais bei sustiprinti savo sveikatą garinėse pirtyse, siūlome malonų laiką praleisti SPA komplekse. O šiltuoju metų laiku veikiantis paplūdimys po atviru dangumi pakvies pasilepinti karštais saulės spinduliais.
Pramogų zonoje yra sočiai ir skaniai pavalgyti siūlantis bistro Zambezy, o SPA komplekse – baras, kuriame galėsite mėgautis gardžiais gėrimais prie pat baseino. Vasarą duris atveria lauko kavinė su erdvia terasa ant upės kranto.

Papramogavę ir atsipalaidavę apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-01 08:00
Grįžimas: 2024-05-01 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Švytinčių paveikslų teatras „Inner light“ – suaugusiems apie 3 Eur/asm., moksleiviams apie 1 Eur/asm.
 • Līvu vandens pramogų parkas – suaugusiems apie 36 Eur/asm., vaikams iki 14 m. apie 28 Eur/asm., senjorams, studentams apie 33 Eur/asm., šeimos bilietas (du suaugę ir vaikas) apie 91 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.