Svaiginantis vyno kelias ir ypatingasis Tukumo vyniotinis!

KAINA
29 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 14 d. kviečiame susipažinti su Latviško vyno kultūra, padegustuoti gardžiųjų putojančių gėrimų bei paragauti specialaus tik Tukume gaminamo patiekalo – Tukumo vyniotinio!

7.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Degustacinę kelionę pradėsime Tervetėje. Tervetės vyno savininkai Dace ir Sandris Laizāni save apibūdina aistringais “vyno mylėtojais” ir nori šią meilę vynui perduoti ir savo svečiams! Tervetės vynas pasižymi grynu skoniu ir aromatu. Tai pasiekiama dėl kokybiškų, natūralių uogų, augančių saulėtuose Žiemgalos soduose bei specialia gamybos technologija. Savininkai mums praves ekskursiją po vyninę ir vyno degustaciją su jaukiais pokalbiais apie vyno gamybą gražiame kaimo kraštovaizdyje ant Tervetės upės kranto. Priklausomai nuo sezono, padegustuosime įvairių vaisių ir uogų vyno, putojančių vyno ir brendžio. Šeimininkė Dace taip pat palepins ir skaniais užkandžiais – namine kepta duona ir sūriu.

Toliau keliaujame į mūsų sekančią degustaciją. „Tēviņu” naminis vynas gaminamas iš pačių užaugintų ir soduose surinktų vaisių bei uogų. Kiekvienas gėrimas išsiskiria sodriu aromatu ir skoniu. Ypatingi „Tēviņu“ vyninės produktai – putojantis vynas „Raspberry“, gaminamas šampano būdu, ir „Latvados“ (Kalvados). Savininkai pakvies jaukiai vyninėje paskanauti 10 skirtingų vyno rūšių bei supažindins su vyno gamyba. Esant palankioms oro sąlygoms, galėsime pasivaikščioti po nuostabius, vyninę supančius, sodus.

Vietiniai Tukumo virtuvės šefai ieškodami skonio, kuris atspindėtų jų mylimą miestą, sugalvojo ypatingą vietinį patiekalą – Tukumo vyniotinį, kuris patiekiamas su vyšnių padažu. Iš pažiūros, tai įprastas vyniotinis, tačiau jo viduje slypi vietinių ūkininkų pagaminti ruginės duonos trupinėliai bei sūris. Patiekalą vainikuojantis vyšnių padažas simbolizuoja, kad Tukumas – vyšnių sodų miestas.

Pasaulyje yra vos keli šimtai vynuogynų, pasodintų šiaurinėse platumose, o vienas iš tokių unikalių sodų – netoli Sabilės esantis „ABAVAS“ vynuogynas. Vynuogyne auginamos ypatingos šiaurinių vynuogių veislės, taip pat Europoje sukurtos hibridinės veislės. Kadangi klimato sąlygos Šiaurės šalyse yra netipiškos tokiai gerai žinomai ir plačiai paplitusiai kultūrai kaip vynuogės, kiekvienas derlius iš kruopščiai prižiūrimo ir puoselėjamo vynuogyno yra labai ypatingas. Keliaujame padegustuoti iš šio unikalaus vynuogyno pagamintų 6 skirtingų vyno rūšių.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 21.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-14 07:30
Grįžimas: 2023-01-14 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pietūs (Tukumo vyniotinis) – apie 9 Eur/asm.
 • Tervetės vyno degustacija – apie 10 Eur/asm.
 • „Tēviņu” vyno degustacija – apie 8 Eur/asm.
 • „Abavas“ vyno degustacija – apie 11 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.