Šokoladinė Šiaulių pasaka ir kalėdinio žaisliuko gamyba!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 3 d. kviečiame keliauti į kalėdinį Saulės miestą – Šiaulius, nepaprastų grožybių pilną Chaimo Frenkelio vilą, pasigaminti Kalėdinių žaisliukų ir sužinoti saldžią šokolado istoriją „Rūtos“ saldainių fabrike.

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pradėsime kelionę nuo pažinties apie šokoladą „Rūtos“ saldainių fabrike. Pasivaikščiosime po muziejų, kuriame galėsime susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsime apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinosite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Toliau keliausime į vieną iš gražiausių Šiaulių vietų – Chaimo Frenkelio vilą. Restauruota vila su parku ir jį puošiančiu fontanu – išskirtinė Šiaulių erdvė. Tai unikalus, vienas iš nedaugelio Lietuvoje XX a. pr. moderno architektūros (secesijos, jugendo) statinių, kurio fasade susipina įvairių stilių elementai, autentiškas interjeras žavi išlikusia medžio apdaila, puošniais lipdiniais, įspūdingų freskų fragmentais. Po ekskursijos su muziejaus gidu keliausime į smagią edukaciją „Žaisliukas Kalėdų eglutei“, kur patys pasigaminsime žaisliukų namams papuošti, o gal padarysime puikią dovaną draugui ar šeimos nariui.

Paskutinė mūsų kelionės stotelė pažintis su kalėdiniu Saulės miestu. 1236 m. Šiaulių vietovardis “Soule” pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Eiliuotoje Livonijos kronikoje, aprašančioje Saulės mūšį – tai svarbiausias istorinis įvykis, kuriam skiriama daug dėmesio. Tai labai senas miestas, kuris lenkia šalies sostinę Vilnių. Pasigrožėsime ant Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pietinės sienos esančiu seniausiu Lietuvoje saulės laikrodžiu. Tęsiant pasivaikščiojimą ir pažintį su miestu verta aplankyti Saulės laikrodžio aikštę. Joje stovi skulptūra „Šaulys“, kuri vietinių gyventojų vadinama „Auksiniu berniuku“. O norint paskirti pasimatymą tai įprasta daryti Gaidžio aikštėje. Taip pat pamatysime kokia kalėdine eglute Šiauliai nustebins šiemet.

Turėsime šiek tiek laisvo laiko, kurio metu galėsime patyrinėti miestą patys, pasigrožėti Kalėdų eglute arba pasėdėti jaukioje kavinukėje ir pasistiprinti…

Kupini gerų įspūdžių apie 18.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-03 08:30
Grįžimas: 2022-12-03 18:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Frenkelio viloje su gidu – apie 5 Eur, su nuolaida – 2,50 Eur/asm. (muziejaus gidas grupei iki 25 asm. apie 20 eurų).
 • Edukacija „Žaisliukas Kalėdų eglutei“ – apie 5 Eur/asm.
 • „Rūta“ muziejaus lankymas su gidu – apie 5 Eur/asm., gidas grupei iki 30 žmonių 15 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.