Smėlio skulptūros, pasakiškas Tervetės parkas ir „Blūdži” sūriai

KAINA
19 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. liepos 4 d. kviečiame vykti į magišką Tervetės gamtos parką, kuriame mūsų lauks įvairiausi pasakų personažai ir gausybė miško gyventojų, paskanauti keleto rūšių naminio sūrio bei pasigrožėti smėlio skulptūromis!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia vykstame į visai šalia Lietuvos – Latvijos pasienyje įsikūrusį Tervetės gamtos parką. Gamta kvies atsipalaiduoti, įkvėpti gaivaus pušyno oro, pasižiūrėti, kaip galima sėkmingai plėtoti turizmą, išnaudojant turimus gamtinius resursus. Parko informacijos centre gausime žemėlapį, kuriame išdėstyti visi svarbiausi objektai, nes kitaip 1200 ha plote bus lengva paklysti. Trečdalį parko teritorijos užima miškas. Pirmiausia pakliūsime į Raganos ir Senojo Varno valdas. Ragana siūlys pirkti šluotų – juk tai nepralenkiama transporto priemonė! Ant laužo kunkuliuoja stebuklingas žolelių viralas, krepšyje – ąžuolo žievės amuletai. Atrakcijų aikštelėje „Atlėpausio pieva” laipynės, tiltukai, labirintai, Pasakų pilis ir iš rąstų pastatyti fortai. O kur dar „Nykštukų miškas”; Gulbių tvenkinys, kuriame galima pasiirstyti valtele, pasivažinėti vandens dviračiais; pasakų traukinukas; apžvalgos bokštas… Pasakų parkas pinte apipintas legendomis, sakmėmis. Čia karaliauja pasakų personažai ir gausybė miško gyventojų…

Pasigrožėjus pasakų personažais apgyvendintu parku keliausime toliau. Kad alkis netrukdytų džiaugtis įspūdžiais, keliausime į Jelgavos rajono kaimo namus „Blūdži”, kur gaspadinė Inara pavaišins 7 rūšių sūriu ir net ypatinguoju – marinuotu sūriu. Jūsų taip pat lauks gaspadinės staigmena ir sočios vaišės. Viskam naudojamos tik natūralios žaliavos. Sūrio asortimentas nuolat papildomas, keičiamas. Apsilankymas „Blūdži” suteikia galimybę pasimėgauti Žiemgalės krašto vaizdais, patirti latviškų sodybų magiškumą ir susipažinti su gamybos procesu. Galėsite ne tik padegustuoti, bet ir įsigyti patikusių sūrių.

Po gardžių sūrių degustacijos tęsime kelionę į Jelgavos miestą: Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštas iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitos miesto grožybės…

Pasigrožėjus miestu mūsų lauks kasmet stebinančios smėlio skulptūros. Šiais metais visus stebins smėlio skulptūros pastatytos Latvijos istorijos tematika. Tema pasirinkta neatsitiktinai – šiais metais Jelgavai sueina 755 metai. Gimtadienio proga latvių menininkų skulptūros atspindės įvairias Jelgavos legendas, šiuolaikinius ir istorinius įvykius – pastarieji mus nukels iki pat miesto įkūrimo ir pirmųjų jo gyventojų. Taip pat atidarius smėlio skulptūrų parką skulptoriai toliau kurs skulptūras, tad galėsime pamatyti kaip smėlis tampa neįtikėtinais meno šedevrais. Laisvas laikas, kurio metu galėsime įsiamžinti prie patikusių skulptūrų.

Kupini įspūdžių vyksime namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21.30 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-07-04 08:30
Grįžimas: 2020-07-04 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Įėjimas į Tervetės gamtos parką: suaugusiesiems – 5.00 EUR; moksleiviams, studentams, pensininkams – 3.50 EUR; šeimos bilietas – 12.00 EUR (2 suaugę + 1 ir daugiau moksleiviams 7 - 18 metų amžiaus); ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamas bilietas; apžvalgos bokštas – 1.00 EUR; pasakų siaurukas – 1.50 EUR.
 • Sūrių ir kitos "Blūdži" produkcijos degustacija – 7 Eur/asm.
 • Šv. Trejybės bokštas – 2.5 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 1 Eur.
 • Smėlio skulptūros – 2 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 1 Eur.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.