Šaltalankių sodo festivalis, Baltijos gintaras ir smėlio skulptūros!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. rugpjūčio 13 d. kviečiame aplankyti Baltijos auksu vadinamo gintaro „Livonijas dzintars“ dirbtuves, apsilankyti įspūdingame festivalyje šaltalankių sode bei paskanauti ten auginamų šaltalankių ir pamatyti kasmet stebinančias smėlio skulptūras, kurios nepaliks abejingų!

8 val. išvykimas iš Panevėžio.

Keliausime į Baltijos gintaro dirbtuves. Baltijos gintaras – viena iš Baltijos jūros vertybių dar vadinamas Baltijos auksu. Dėl savo spalvos ir natūralaus grožio vertintas ir naudotas papuošalams nuo neolito. Daugelis iš mūsų einame į pajūrį ir stropiai savo akimis ieškome šių brangių gabalėlių jūros vandenyse, kuriuos su nuoširdžiu džiaugsmu ir meile imame į rankas, glostome ir dedame į kišenes, kad parsineštume namo ir laikome juos ant palangės ar stiklinėje, kad gauti Saulės energijos tamsiomis žiemomis dienomis. Lankydamiesi įmonėje, turėsime galimybę susipažinti su gintaro kosmetikos gamybos procesu. Paragausime ten gaminamų ledų.

Apsilankę Gintaro dirbtuvėlėje tęsime kelionę į Jelgavos miestą: Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštas iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitos miesto grožybės…

Pasigrožėjus miestu keliausime į Pašto salą. Miesto centre, tarp Lielupės ir Driksos upių, esanti sala, į kurią veda įspūdingas pėsčiųjų tiltas, jau spėjo tapti mėgstama jelgaviečių laisvalaikio praleidimo vieta ir turistų traukos centru. Aplankysime smėlio skulptūras. Šių metų smėlio skulptūrų tema – “Šedevrai”. Įvairių šalių meistrai jiems paruoštame smėlyje sukūrė meno šedevrų. Laisvas laikas, kurio metu galėsime įsiamžinti prie patikusių skulptūrų.

Susipažinę su Jelgava ir aplankę smėlio skulptūras vyksime į Platuonės miestelį, kur apsilankysime labai įdomiame sode. Šaltalankių sodas „ZELT“ yra įsikūręs ant Platuonės upės kranto. Sodas yra specialiai suprojektuotas, jame auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Šį kartą vyks neeilinė šventė – šaltalankių sodo festivalis. Išgirsime istorijas apie šaltalankių auginimą, vertingas savybes ir naudojimą, taip pat paragausime specialių desertų, kuriuos pagamino vienas geriausių Latvijos šefų – neapsakomas skonių derinys su gaiviu šaltalankių gėrimu – juk skamba labai skaniai ir intriguojančiai. Tačiau festivalis vilios ne tik gardėsiais – renginio metu skambės gyva muzika, vyks įvairūs renginiai supažindinantys su šaltalankiais ir jų panaudojimo būdais. Taip pat galėsime išbandyti kosmetiką su šaltalankių aliejumi, veido, rankų kremus, lūpų balzamus ir kt. bei žinoma sveikatingumo produktus – aliejų, sultis, miltelius. Viskas natūraliai gaminama iš sode augančių šaltalankių. Patikusius produktus galėsime įsigyti.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-08-13 08:00
Grįžimas: 2022-08-13 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Livonijas Dzintars įmonė – 3 Eur/asm.
 • ZELT šaltalankių ūkio festivalio bilietas – 10 Eur/asm.
 • Šv. Trejybės bokštas – 1 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 0.50 Eur.
 • Smėlio skulptūros – 3 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 2 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.