Ryga ir šiuolaikinio baleto spektaklis „Nižinskis“!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. vasario 17 d. kviečiame pasivaikščioti po įspūdingąją Rygą bei skabant nuostabiai F. Šopeno ir K. Debiusi muzikai, išvysti šokio spektaklį paremtą legendinio baleto šokėjo Vaclovo Nižinskio gyvenimu!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos operos ir baleto teatrą, kur išvysime „Nižinskis“ – choreografo Marco Goecke šiuolaikinio baleto spektaklį, kuriame kalbama apie baleto šokėją ir choreografą Vaclavą Nižinskį. Baletas atskleidžia svarbiausius Nižinskio gyvenimo momentus scenoje ir už jos ribų, parodant, kaip glaudžiai susiję menas ir beprotybė. Dešimt metų (1890–1950) Vaclavas Nižinskis buvo legendinio Sergejaus Diagilevo „Rusų baleto“ šokėjas ir choreografas. Jis svaigino publiką virtuoziškumu ir charizma, tačiau jo įžūlios choreografijos sukėlė ne vieną skandalą. Paskutinius trisdešimt savo gyvenimo metų Nižinskis praleido psichiatrijos prieglaudose.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 19.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-02-17 08:00
Grįžimas: 2024-02-17 19:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilietas – apie 12–30 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.