Ryga ir širdis virpinantis S. Prokofjevo baletas „Romeo ir Džiuljeta“

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. spalio 22 d. kviečiame pasivaikščioti po rudenėjančią Rygą bei išvysti tragiškos meilės istoriją „Romeo ir Džiuljeta“ Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

12.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime ekskursija po Rygos širdį – senamiestį, kuriame lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Išvysime nepakartojamą S. Prokofjevo baletą – „Romeo ir Džiuljeta“. Įžymieji Veronos įsimylėjėliai iš nemirtingosios Viljamo Šekspyro pjesės jau daugiau nei 400 metų kaitina viso pasaulio romantikų širdis. Nors Sergejus Prokofjevas muziką šiam baletui 1934-aisiais parašė būtent Maskvos Didžiojo teatro užsakymu, pirmą kartą baletas buvo parodytas po šešerių metų Leningrado (dabar – Sankt Peterburgo) Kirovo baleto teatre. Turėjo praeiti dar beveik 40 metų, kuomet 1979-aisiais „Romeo ir Džiuljeta“ pagaliau sulaukė premjerinio vakaro ir Didžiojo teatro scenoje.

Mažame Italijos Veronos miestelyje nuo senų senovės kovoja dvi giminės – Montekiai ir Kapulečiai. Pastariesiems surengus puotą gražuolės Džiuljetos garbei, į griežtai saugomą menę sugeba prasmukti ir du Montekiai – nutrūktgalvis Romeo ir jo draugas Merkucijus. Puotoje Romeo akys susitinka su Džiuljetos. Jaunuoliai iš karto pajunta abipusę simpatiją, o netrukus jų širdyse suliepsnoja ir meilė. Deja, jai išsipildyti nelemta: dviejų giminių neapykanta viena kitai yra stipresnė už bet kokius jausmus.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 24 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-10-22 12:00
Grįžimas: 2022-10-22 00:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Baleto bilietas – apie 27 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.