Rožių žydėjimas Rundalėje, šaltalankių sodas, smėlio skulptūros

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. liepos 4 d. kviečiame keliauti į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus ir pasigrožėti įspūdingais rožynais, šaltalankių sode paskanauti ten auginamų šaltalankių ir pamatyti kasmet stebinančias smėlio skulptūras, kurios nepaliks abejingų!

8.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B.Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neisivaizduojami be prancūziško parko* ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė. Čia yra puikus rožynas, niekuo nenusileidžiantis kitiems Europos rožynams. Visas rožynas užima apie 2,3ha. Rožyne auga neitikėtinai gausi rožių kolekcija – apie 2500 veislių ir rūšių rožių, pasodinta apie 12000 rožių krūmų. Modernios rožės susodintos pagal spalvą arba šalį iš kurios yra kilusios. Birželio galas, liepos pradžia – geriausis laikas lankytis rožyne kai žydi nuostabi senovinių rožių kolekcija… Neapsakomas grožis ir aromatas tarsi užburia.

Pasigrožėję įspūdingais rožynais vykstame į Platuonės miestelį, kur apsilankome labai įdomiame sode. Šaltalankių sodas „ZELT“ yra įsikūręs ant Platuonės upės kranto. Sodas yra specialiai suprojektuotas, jame auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Čia, 24hektarų plote, šaltalankiai auginami kokybiškai ir atsakingai, taip pat visiškai užtikrintas gamybos procesas, kurio metu nelieka likučių. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Pagrindiniai gaminami produktai yra šaltalankių aliejus ir sultys, tačiau mes taip pat eksperimentuojame – pavyzdžiui, pasitelkdami įvairius specialistus sukuriame šaltalankių kosmetiką (veido kremą, serumą ir kt.), šaltalankių miltelius, skirtingus maisto produktus ir net alų. Šeimininkai veda ekskursiją po ūkį. Išgirsime istorijas apie šaltalankių auginimą, vertingas savybes ir naudojimą, taip pat paragausime specialių desertų, kuriuos pagamino vienas geriausių Latvijos šefų – neapsakomas skonių derinys su gaiviu šaltalankių gėrimu – juk skamba labai skaniai ir intriguojančiai. Taip pat galėsite išbandyti kosmetiką su šaltalankių aliejumi, veido, rankų kremus, lūpų balzamus ir kt. bei žinoma sveikatingumo produktus – aliejų, sultis, miltelius. Patikusius produktus galėsite įsigyti.

Po gardžios pažinties su šaltalankių sodu tęsime kelionę ir ištyrinėsime Jelgavos miestą: Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštas iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitos miesto grožybės…

Pasigrožėjus miestu mūsų lauks kasmet stebinančios smėlio skulptūros. Šiais metais visus stebins smėlio skulptūros pastatytos Latvijos istorijos tematika. Tema pasirinkta neatsitiktinai – šiais metais Jelgavai sueina 755 metai. Gimtadienio proga latvių menininkų skulptūros atspindės įvairias Jelgavos legendas, šiuolaikinius ir istorinius įvykius – pastarieji mus nukels iki pat miesto įkūrimo ir pirmųjų jo gyventojų. Taip pat atidarius smėlio skulptūrų parką skulptoriai toliau kurs skulptūras, tad galėsime pamatyti kaip smėlis tampa neįtikėtinais meno šedevrais. Laisvas laikas, kurio metu galėsime įsiamžinti prie patikusių skulptūrų.

Kupini gerų įspūdžių apie 18.30 val. keliausime namų link. Apie 21 val. grįžimas į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-07-04 08:30
Grįžimas: 2020-07-04 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Rundalės rūmai (didysis ratas + rūmų parkas + ekskursija) – apie 15 Eur suaugusiems, 11 Eur studentams, 6.50 Eur mokiniams.
 • Šaltalankių sodo ekskursija ir degustacija – apie 7 Eur/asm.
 • Šv. Trejybės bokštas – apie 2.5 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 1 Eur.
 • Smėlio skulptūros – 2 Eur/asm., senjorams/moksleiviams/studentams 1 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.