Rododendrų rojus ir nepakartojama muziejų naktis Vroclave!

KAINA
170 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 20–21 d. kviečiame keliauti į nuostabųjį Vroclavą! Sudalyvauti paslaptingoje Muziejų naktyje, nemokamai aplankyti geriausius ir įdomiausius Vroclavo muziejus bei pasigrožėti ryškiaspalviais rododendrais viename iš turtingiausių botanikos sodų pasaulyje!

1 DIENA

3.30 val. Išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į didžiausią Vakarų Lenkijos miestą ir Žemutinės Silezijos provincijos sostinę Vroclavą! Dėl daugybės tiltų ir tiltelių, kurių tikslaus skaičiaus niekas pasakyti negali, gražusis Vroclavo miestas tituluojamas Lenkijos Venecija, o labiausiai garsėjantis savo mažaisiais gyventojais – nykštukais, išsibarsčiusiais po įvairiausiais miesto vietas, taip kviesdami turistus leistis į medžioklę, kas suras ir nufotografuos daugiausiai nykštukų! Į medžioklę leisimės ir mes! Dairydamiesi nykštukų, aplankysime įdomiausias ir įspūdingiausias Vroclavo vietas. Lankysimės miesto širdyje – Turgaus aikštėje, aprėmintoje puošniais spalvotais namais. Nukeliausime ir į seniausią Vroclavo dalį – Tumski salą, kurioje stovi gotikinė šv. Jono Krikštytojo katedra, Arkivyskupo rūmai ir sodas, Šv. Egidijaus bažnyčia.

Keliaujame įsikurti ir trumpam pailsėti, netoli istorinės turgaus aikštės įsikūrusį, 5 žvaigždučių viešbutį.

Muziejų naktis – didžiulis renginys, pritraukiantis tūkstančius dalyvių, norinčių aplankyti įstabiausius miesto muziejus ir kultūrines įstaigas. Šią ypatingą gegužės 20 d. naktį, Vroclave atsidarys per 80 įstaigų ir muziejų, vyks net 200 renginių! Muziejų naktis – tai puiki proga pasinerti į nepakartojamą atmosferą, kuri sukuriama lankant muziejus tamsiuoju ir paslaptinguoju paros metu. Muziejai, meno galerijos, universitetai, kultūros ir sporto centrai, bažnyčios kvies į naktines ekskursijas, dirbtuves, išskirtines parodas. Pramogų ir veiklų bus apstu, atitinkančių kiekvieno pomėgius bei amžių.

Kol kas dar nėra žinoma tiksli šių metų programa, vos tik ji bus paskelbta, papildysime lankytinų objektų bei veiklų sąrašą.

Vėlai vakare grįžtame į viešbutį nakvynei.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Ne visi Vroclavo tiltai yra ant vandens. Keliaujame prie vieno iš jų, legendomis apipinto „Atgailautojų tilto“, kitaip dar vadinamo Raganų tilto. Tai pėsčiųjų tiltas, jungiantis du Šv. Marijos Magdalietės bažnyčios bokštus. Ši didžiulė bažnyčia buvo antroji, pastatyta kairiajame Odros upės krante po Šv. Adalberto. Reformacijos metu ją perėmė protestantai ir Katalikų bažnyčiai grąžino tik po Antrojo pasaulinio karo. Ryškiausi bažnyčios objektai yra XII a. romaninis portalas, čia perkeltas iš benediktinų abatijos, laikomas vertingiausia to laikmečio Vroclavo relikvija, ir unikalus „Atgailautojų tiltas“. Apžiūrėsime bažnyčią ir užlipsime į bokštą vedančiais 247 vingiuotais laiptais. Pereisime garsiuoju pėsčiųjų tiltu bei pasigrožėsime atsiveriančiais įspūdingais senamiesčio vaizdais!

Keliaujame į vieną turtingiausių botanikos sodų pasaulyje – Vroclavo universiteto botanikos sodą, kuriame galima išvysti beveik 12 tūkstančių augalų rūšių, kurie auginami beveik 7,5 hektaro žemės plote, atvirame ore, šiltnamiuose ir akvariumuose. Gyventojų numylėtas, ramybės oaze vadinamas sodas, ideali vieta ramiam pasivaikščiojimui besigrožint nuostabiais gamtos kūriniais. Šiuo metų laiku galėsime pasigrožėti didžiausia žydinčių rododendrų kolekcija Lenkijoje, kurią sudaro 900 rūšių ir veislių. Taip pat gerėsimės nuostabiais magnolijų, alyvų, bijūnų ir dekoratyvinių vyšnių žiedais.

Pasigrožėję nuostabiais žiedais ir kupini nepakartojamų įspūdžių, keliausime namų link. Apie vidurnaktį grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-20 03:30
Grįžimas: 2023-05-21 00:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais miesto centre.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Marijos Magdalietės bažnyčios bokštas – suaugusiems apie 10 PLN/asm.(apie 2,5 Eur), moksleiviams, studentams ir senjorams apie 5 PLN/asm. (apie 1,5 Eur).
 • Botanikos sodas – suaugusiems apie 25 PLN/asm. (apie 6 Eur), vaikams, studentams ir senjorams apie 15 PLN/asm. (apie 3,5 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.