Prabanga dvelkianti Ryga: mada, likeris ir šokoladas!

KAINA
26 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 4 d. kviečiame keliauti į prabanga alsuojančią kelionę po Rygą, kur išvysite nepaprastus A. Vasiljevo mados šedevrus, skanausite gardžiuosius „Laimos“ saldainius bei likerį!

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į „Laimos“ šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Smalsu paragauti geriausių „Laimos“ šokoladų ir bent akies krašteliu išvysti, kas vyksta paslaptinguose šokolado gaminimo užkulisiuose. Edukacijos metu ne tik padegustuosime, bet ir patys pasigaminsime saldainių iš juodo ar pieniško šokolado su pasirinktu įdaru. Po šokoladinių saldainių gamybos galėsime įsigyti šokoladinių lauktuvių firminėje „Laimos“ šokolado parduotuvėje.

Toliau mūsų lauks ekskursija po Rygą – ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlą. Pamatysime Rygos pilį, evangelikų liuteronų katedrą, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčią, Rotušės aikštę, pirklių gildijų pastatus, gynybinės sienos likučius, Laisvės paminklą ir kitas miesto įžymybes. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, po ekskursijos turėsime laisvo laiko nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinių ar pasivaikščioti po Rygos senamiestį.

Pasistiprinę apsilankysime „Mados muziejuje“, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Kartu su muziejaus gidu leisimės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christian Dior, Yves Saint Laurent, Marc Boan, Gianfranco Ferré fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu.

Iškart po ekskursijos muziejuje mūsų lauks gardaus likerio degustacija „Mados muziejaus“ kavinukėje. Ten paragausite net penkias nepaprastai skanaus „Rigas Balzams“ likerio rūšis.

Kupini įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-04 07:00
Grįžimas: 2023-03-04 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Laima“ šokolado edukacija – suaugusiems apie 17 Eur/asm., vaikams apie 15 Eur/asm.
 • „Mados muziejus“ bilietas ir gido paslaugos – suaugusiems 7 Eur/asm., vaikams, studentams, senjorams 5 Eur/asm., vaikams (iki 5 metų) nemokamai. Gido paslauga apie 20 Eur grupei.
 • Likerio degustacija „Mados muziejuje“ – apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.