Prabanga dvelkianti moters diena Rygoje: mada, likeris ir šokoladas!

KAINA
23 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. kovo 6 d. kviečiame praleisti dieną Latvijos širdyje – Rygoje, pasigrožėti „Mados muziejuje“ gyvenančiais šedevrais, paskanauti likerio ir patiems pasigaminti šokoladinių saldainių…

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausiai mūsų lauks ekskursija po romantiškąją Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“, kuri vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos… Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Po ekskursijos mūsų lauks apsilankymas „Mados muziejuje“, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Mūsų apsilankymo metu vyks paroda „Nuo Fortuny iki Versace. 100 itališkos mados metų“, kurios metu bus pristatyta XX a. ir XXI a. pradžios mada ir jos pokyčiai per 100 metų – paroda sudaryta iš A.Vasiljevo kolekcijos. Kartu su muziejaus gidu leisimės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Mariano Fortuny, Gianni Versace, Emilio Schuberth ir kitų garsių dizainerių fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu.

Iškart po ekskursijos muziejuje mūsų lauks gardaus likerio degustacija. Paragausime net penkias nepaprastai skanaus ir žinomo likerio rūšis.

Turėsime ir šiek tiek laisvo laiko, kurio metu galėsime užsukti pasėdėti į vieną iš daugybės jaukių kavinukių arba patyrinėti miestą patys.

Po to mūsų lauks nepaprasta edukacija – atvykstame į AJ šokoladinę, kur prasidės saldi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nemėgtų šokolado. Dalyvausime šokolado šou. Sužinosime trumpą ir šmaikščią AJ šokolado atsiradimo istoriją. Po to patys gaminsime saldainius. Savo kūrinius dalyviai susipakuoja į maišelius – tiks ir lauktuvėms ir namams… Teks pasisaugoti, kad neapsaltų širdis! Bus ir trumpa viktorina, kurios metu dalyviai galės laimėti prizus. Sužinoję šokolado paslaptis, paskanavę ir pasigaminę saldainių, galėsite apsipirkti šokoladinėje, kad į namus grįžtumėte su nuostabiu skanėstų lauknešėliu.

Pasigrožėję miestu, kelionę užbaigsime vykdami namo. Apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

SVARBU!
Į Latviją be apribojimų ir izoliacijos gali atvykti:
a) Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys praėjus 15 dienų po vakcinacijos kurso pabaigos ir turintys tai patvirtinantį dokumentą;
b) Covid-19 liga persirgę asmenys, kai nuo pirmo teigiamo SARS RNS tyrimo yra praėję ne daugiau nei 180 d., ir turintys tai patvirtinantį dokumentą asmenys;
ES skaitmeninį Covid pažymėjimą galima išsiimti: https://www.esveikata.lt/naujienos/0/103
Neturint el. bankininkystės dėl ES Covid pažymėjimo reikia kreiptis į šeimos gydytoją.

Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą https://covidpass.lv/ ir išsaugoti QR kodą.
Daugiau informacijos apie atvykimą į Latviją:
https://keliauk.urm.lt/location/latvija

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-03-06 08:00
Grįžimas: 2022-03-06 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • AJ šokoladinės pristatymas, saldainių gamyba – apie 15 Eur/asm.
 • „Mados muziejaus“ bilietas ir gido paslaugos – apie 7 Eur/asm.
 • Likerio degustacija – apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.