Plaukimas laivu po karališkąjį Birštoną ir dzūkiškos bandos!

KAINA
24 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gegužės 28 d. kviečiame pakeliauti po karališkąjį Birštoną, pasiplaukioti laivu, paskanauti dzūkiškų bandų ir pasigėrėti panorama atsiveriančia nuo aukščiausio bokšto Lietuvoje!

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausiai mūsų lauks ekskursija po Birštoną. Birštonas – karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Gerą reputaciją Birštonui kuria natūrali gamtinė aplinka, kurioje puoselėjama kurorto svečių ramybė ir saugumas. Kurortinio gydymo Birštone pradžia siejama su 1846 m., todėl šis kurortas yra vieta, nuo seno apdovanota natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu.

Toliau plaukdami 3 valandas laivu pamatysite nuostabias upes: Nemuną ir Verknę, jų nepakartojamus krantus, skardžius, augmeniją. Didelė tikimybė jog nusifotografuoti norės ir vienas kitas gyvūnas ar paukštis. Tikrai norėsite pamatyti Nemuno ir Verknės santaką, ant kurios kranto yra „Ožkų pečius“, dar vienas įdomus gamtos reiškinys. Plaukiant Verkne apima toks jausmas lyg plauktum atogrąžų upe, tikrai atpalaiduojantis ir nuraminantis vaizdas.

Kad alkis neužgožtų visų mūsų įspūdžių keliausime skanauti šviežiai iškeptų gardžiųjų „Dzūkiškų bandų“. Ne tik susipažinsime su dzūkų kulinarinio paveldo patiekalu, bet ir įvertinsime jo skonio ypatumus.

Po to keliausime į Birštono bokštą. Apžvelgti Nemuną galima nuo 30 iki 70 metrų virš upės pakilusių šlaitų. Tokie aukščių skirtumai Lietuvoje gana reti ir reginiai nuo jų kartais užgniaužia kvapą savo žavesiu bei palieka neišdildomą įspūdį. Vis tik visada kyla klausimas: „Kaip pamatyti kraštovaizdį neskridus, kaip pasijausti tarp dviejų Nemunų?“. Kad galėtume pasijausti kaip paukščio skrydyje ir pamatyti kraštovaizdžio įvairovę, įkopsime į apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje.

Pasisėmę smagių įspūdžių keliausime namų link. Apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-05-28 07:00
Grįžimas: 2022-05-28 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinio gido ekskursija po Birštoną – apie 2 Eur/asm.
 • 3 valandų pasiplaukiojimas laivu – apie 10 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ (pavalgymas) – 8 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.