Plaukimas laivu į Kadagių slėnį, Birštonas ir Dzūkiškos bandos!

KAINA
19 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. rugsėjo 19 d. kviečiame vykti į vaizdingąjį Kadagių slėnį ir Karališkąjį Birštoną!

7.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

10 val. Kelionė į Kauną – į senąją laivų prieplauką, iš kur laivu išplauksime į Kadagių slėnį*. Plaukimas laivu iki Kadagių slėnio užtruks apie 1,5 val. ir suteiks unikalią galimybę pamatyti Kauno marių pakrantę tarsi „apvalgiusio“ Nemuno griovas. Plaukdami išvysime marias, Dabintos salą… Ronakalnį – vieną gražiausių Nemuno slėnio atodangų… Kadagių slėnis yra Nemuno kilpos šlaite. Dėl įstabaus reginio jis tapatinamas su Šiaurės Alpėmis ar Toskana. Kadagių slėnis – tai dalis Arlaviškio botaninio draustinio. Atplaukę į Kadagių slėnį, turėsime ekskursiją – pasivaikščiosime Kadagių slėnio 1,3 km ilgio pažintiniu taku. Laivo gido lydimi, žingsniuosime virš kadagyno, kuris yra vienas didžiausių Vidurio Lietuvoje. Paprastieji kadagiai čia auga savaime jau daugiau nei 100 m – tai vienas seniausių kadagynų Lietuvoje (beje, kadagiai gali gyventi iki 2000 metų). Vaizdai čia unikalūs, kaip ir grynas oras. Kadagių kankorėžių kvapas suteikia žvalumo, aktyvina kraujotaką…

Iš Kadagių slėnio keliausime į Birštoną, pakeliui sustodami aplankyti naująjį Birštono apžvalgos bokštą, kuris nuo praeitų metų perima aukščiausio bokšto Lietuvoje statusą. Bokštas pastatytas ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės, lankytojai iš tiesų atsiduria net 137 m. virš jūros lygio. Viso bokšto aukštis siekia 51 metrą. Iki šiol Nemuno kilpų kraštovaizdis buvo matomas tik pakilus oro balionu, parasparniu arba nuotraukose, o dabar juo bus galima pasigrožėti ir užkopus 300 bokšto laiptelių.

Tesiame kelionę į Birštoną. Tai karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Gerą reputaciją Birštonui kuria natūrali gamtinė aplinka, kurioje puoselėjama kurorto svečių ramybė ir saugumas. Kurortinio gydymo Birštone pradžia siejama su 1846 m., todėl šis kurortas yra vieta, nuo seno apdovanota natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu. Gido lydimi susipažinsite su Karališkuoju Birštonu, po to turėsite laisvo laiko savarankiškai pasivaikščioti po Birštoną, išgerti kavos.

Netoli Birštono yra Nemajūno kaimo bendruomenės Amatų centras. Geležūnų kaime jūsų laukia šviežiai iškeptos gardžios „Dzūkiškos bandos“*. Ne tik susipažinsime su dzūkų kulinarinio paveldo patiekalu, bet ir įvertinsime jo skonio ypatumus.

Sotūs, pilni įspūdžių keliaujame namų link. Apie 21.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-09-19 07:30
Grįžimas: 2020-09-19 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Plaukimas laivui į Kadagių slėnį, gidas po Kadagių slėnį – 6 Eur vaikams, 10 Eur senjorams ir neįgaliesiems, 12 Eur be lengvatų.
 • Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ (pavalgymas) – 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.