Pavasariška Ryga bei provokuojantis cirko klounų ir akrobatų šou! (N-14)

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 22 d. keliaujame į pumpurais pasidabinusią Rygą, kur išvysime klounų ir akrobatų sukurtą emocijų puokštę Rygos Cirke!

12.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Atvykstame į Rygos Cirką, kur būsime priversti juoktis, verkti, jausti baimę ir džiaugsmą, kartais net visus pojūčius vienu metu. „A–Tripik“ – tai klounų, akrobatų ir vokalinės polifonijos šou suaugusiems ir paaugliams. Trys akrobatai arenoje meistriškai sprendžia galios santykius, lemiančius žmonių sąveiką. Mesdami iššūkį publikai, jie kviečia įvertinti savo santykį su valdžia. Kultūrinių kodų, ritualinių nuorodų ir mitologinių personažų pripildytas provokuojantis pasirodymas apvers pasaulį aukštyn kojomis.

Po nepakartojamo pasirodymo keliaujame namų link. Apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-22 12:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • „A–Tripik“ pasirodymas (N-14) – suaugusiems apie 20.50 Eur/asm., senjorams, neįgaliesiems ir jaunimui iki 25 m. apie 17.50 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.