Pavasarinė Klaipėdos Kaziuko mugė ir atsinaujinę muziejai!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. kovo 5 d. kviečiame keliauti smagiai praleisti pavasario pradžią smagiausiame pavasariškame renginyje Klaipėdos Kaziuko mugėje, apsilankyti muziejuose bei sužinoti miesto istoriją nuotaikingos ekskursijos metu!

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pažintį su trijų vandenų miestu pradėsime keliaudami prie jo įsikūrimo vietos – Piliavietės ir kruizinių laivų terminalo. Pilies muziejus yra įsikūręs Klaipėdos senosios, vandens griovių apsuptos, XIII a. pilies griuvėsių viduje. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Pamatysite piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudus, rekonstruotus XVII a. kostiumus. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį – pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą. Ekskursijoje po Pilies muziejų sužinosite daug pikantiškų dalykų apie viduramžių uostamiestį: kada gimė Klaipėdos miestas, kodėl jį įkūrėjai pavadino Memeliu ir kt.

Taip pat aplankysime Muziejų 39/45, kuris įsikūręs po pylimu, buvusios Klaipėdos pilies rytinės kurtinos vietoje, kur karo metais vokiečiai įrengė sprogmenų sandėlį. Šis muziejus pristato Klaipėdos miestui ir kraštui labai svarbų ir skaudų istorijos etapą – Antrąjį pasaulinį karą.

Po apsilankymo vienuose įdomiausių Klaipėdos miesto muziejų, mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Po pažinties su miestu mūsų lauks Kaziuko mugė Klaipėdoje – tai tikras pavasario atidarymas. Ši mugė turi ypatingą dvasią, čia itin svarbūs – tradicija ir autentiškumas. Kaziuko mugę sunku įsivaizduoti be tradicinių mugės suvenyrų, valgomų mugės suvenyrų, prekybos rankų darbo dirbinių ir meno kūrinių bei įvairiausios muzikos. Čia vienoje vietoje galite rasti VISKO, tikrąja šio žodžio prasme, susipažinsime su senosiomis Klaipėdos tradicijomis, bei paskanausime tradicinio maisto. Mus pasitiks kalnai riestainių, meduolių bei šimtalapių – o kur dar naminiai sūriai, duona bei iš tolo kvapu viliojantys rūkyti mėsos gaminiai… Lauktuvių galėsime parsivežti medžio bei keramikos dirbinių… Mūsų lauks koncertai ir kitos pramogos… Kaziuko mugėje visi ras tai, kas jiems patinka…

Kupini gerų įspūdžių apie 20.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-03-05 06:00
Grįžimas: 2022-03-05 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pilies muziejus su gidu – apie 2,5-4,5 Eur/asm.
 • Muziejus 39/45 su gidu – apie 2,5-4,5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.