Paslaptingieji Kauno požemiai ir gardi „Stumbro“ degustacija!

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. rugpjūčio 21 d. kviečiame vykti į Kauną – pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, aplankyti paslaptinguosius Kauno požemius ir padegustuoti „Stumbro“ gamyklos produkciją.

8 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauną. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Mietas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Kaunas ne veltui tituluojamas žaliausiu Lietuvos miestu, pasigrožėsime ne tik įspūdinga senamiesčio architektūra, bet ir gamta. Turėsime unikalią galimybę pamatyti požeminį Kauną ir pajusti tikrą požemių dvasią! Nebijosime vaiduoklių, nakvišų alsavimo bei grandinių žvangesio. Pasak senovės legendų, po Kauno miesto grindiniu slypi požemių labirintas, jungiantis daugelį senamiesčio pastatų. Kaunas – miestas tvirtovė, dauguma jo įtvirtinimų ir požemių išliko iki šių dienų, tad juos galėsime išvysti savo akimis. Pamatykime tai, ką matė tik išrinktieji… Mes apsilankysime: Medicinos ir farmacijos, Kauno pilies, Kauno rotušės, Maironio literatūros muziejaus požemiuose, sužinosime, kokias paslaptis jie saugo, jų paskirtį, taip pat išgirsime Kauno miesto istorijas ir legendas.

Pasigrožėję Kauno senamiesčiu keliausime į Laisvės alėją ir kelsimės Žaliakalnio funikulieriumi prie Kristaus Prisikėlimo Bazilikos. Šis funikulierius – pirmasis keltuvas Kaune ir Lietuvoje, veikiantis nuo 1931 m. Tai vienas seniausių vis dar veikiančių funikulierių visoje Europoje! 2003 m. Žaliakalnio funikulierius paskelbtas kultūros paminklu Lietuvoje. Pasikelsime ant Kristaus Prisikėlimo bazilikos stogo, kur įrengta 45×13 m dydžio terasa. Nuo jos atsiveria įspūdinga Kauno miesto panorama. Į terasą patenkama pro šonines duris į viršų lipant laiptais arba keliantis liftu. Šv. Mišių metu terasoje gali tilpti apie 2000 žmonių. Terasos gale esančiame mažajame bokšte įrengta Šiluvos Švč. Mergelės Marijos koplyčia žuvusiems už laisvę atminti. Koplyčios projekto autorius – architektas Algimantas Sprindys. Koplyčia ir jos altorius, kuriame įmūryta šv. Antano relikvija, iškilmingai pašventinti 2004 m. liepos 22 d.

Po to turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Vyksime į „Stumbro“ gamyklą. 2009 m. atidarytas, pirmasis ir bene vienintelis stipraus alkoholio muziejus Lietuvoje apžvelgia „Stumbro“ gamyklos istoriją bei įmonės vaidmenį Lietuvos industrializacijos raidoje. 100 metų senumo pastatuose tebeveikianti gamykla ir pats muziejus atskleidžia istorinę atmintį ir tuo pačiu leidžia išvysti, kaip „Stumbro“ gamykloje kuriami ir pilstomi gėrimai šiandien. Po ekskursijos vyks degustacija – mūsų lauks 4 gėrimai, kuriuos pristatys geriausiai juos pažįstantys „Stumbro“ somelje. „Stumbro“ muziejaus krautuvėlėje galima bus įsigyti populiariausios „Stumbro“ produkcijos.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-08-21 08:00
Grįžimas: 2021-08-21 20:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Kauno požemius (muziejai su gidu) – apie 8–12 Eur/asm.
 • Ekskursija ir degustacija „Grūdo kelionė“, (4 gėrimai) ir užkandžiai – apie 17 Eur/asm.
 • Žaliakalnio funikulierius (į abi puses) – apie 2 Eur/asm.
 • Kristaus Prisikėlimo Bazilika – apie 1-2 Eur/asm. (keliantis liftu), 0,5-1 Eur/asm. (lipant laiptais).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.