Paslaptinga Muziejų naktis Taline ir žydintis Botanikos sodas!

KAINA
120 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gegužės 20–21 d. kviečiame keliauti į žaviąją Estijos sosinę Taliną ir nepraleisti galimybės sudalyvauti paslaptingoje, kultūra alsuojančioje Muziejų naktyje! Pasimėgauti ryškiaspalvių tulpių žiedais Botanikos sode bei pasigėrėti stulbinančia Talino panorama nuo Televizijos bokšto.

1 DIENA

5.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į žaviąją Estijos sostinę. Pirmiausia mūsų lauks ekskursija po Talino senamiestį. Šalia įėjimo į senamiestį visus pasitinka Storosios Margaritos bokštas. Tokį pavadinimą bokštas gavo dėl to, kad šioje vietoje miesto siena buvo tvirčiausia ir storiausia. Spiraliniais laiptais įveikus 115 pakopų galima pakilti į bokšto viršūnę ir pasigrožėti miesto panorama. Aplankysime Rotušės aikštę, kurioje anksčiau vykdavo mugės, buvo vykdomos mirties bausmės. Apžiūrėsime ir Juodagalvių gildijos pastatus. Aplankysime Tompea kalvą, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos Parlamentas, Riigikogu. Tompea kalvoje įrengtos net kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria Senamiesčio bei Talino uosto panorama. Šalia stovi Aleksandro Nevskio katedra pastatyta 1900 metais paskutiniojo Rusijos caro Nikolajaus II. Ši ortodoksų katedra laikoma XIX amžiaus caro valdžios simboliu. Mūsų lauks ir gražioji Švč. Mergelės Marijos katedra dar vadinama Domo, kuri buvo pastatyta XIV a. Tai yra pagrindinė liuteronų bažnyčia Estijoje, buvusi Talino vyskupų rezidencija.

Po ekskursijos turėsime laisvo laiko pietums ar individualiam pasivaikščiojimui žavingomis Talino senamiesčio gatvelėmis.

Keliaujame įsikurti ir trumpam pailsėti į viešbutį, kuriame viduramžiškos atmosferos žavesys susipina su šiuolaikiniais patogumais.

Sutemus keliausime į muziejų naktį. Kiekvienas muziejus šiai dienai žada paruošti specialią programą, simboliškai kainuojančias edukacines programas ar pristatyti retai demonstruojamus eksponatus iš muziejaus fondų. Muziejų naktis paslaptinga, linksma, pamokanti ir suteikianti naujų potyrių! Ir šiais 2023 metais savo šūkiu kvies – „Judėkime naktyje!“.

Vakarą pradėsime su gidu, o vėliau mūsų lauks laisvas laikas Talino senamiestyje bei savarankiškas naktinis muziejų lankymas… Estijos sostinė kompaktiška, muziejai įsikūrę netoli vienas nuo kito, o ir eiti viduramžiškom senamiesčio gatvelėm – vienas malonumas!

23.30 val. Vėlai vakare grįžtame į viešbutį nakvynei.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Aplankome vieną iš Talino miesto simbolių – Botanikos sodą. Talino botanikos sodas buvo įkurtas 1961 m. Gruodžio 1 d. Kloostrimetsoje kaip Mokslų akademijos institutas. Bėgant laikui, pastato paskirtis šiek tiek keitėsi, bet galiausiai virto nuostabios augmenijos prieglobsčiu. Sodas yra padalintas į kelias dalis: ryškiaspalvių rožių sodas, tropiniai šiltnamiai, mišrūs ir spygliuočių miškai, gėlių kolekcijos. Viena iš įdomiausių sodo vietų – Palmių namas. Šiuo metų laiku galėsime pasigrožėti gražuolėmis tulpėmis, ryškiaspalviais hiacintais ir žydinčiomis vyšniomis.

Toliau mūsų laukia kvapą gniaužianti miesto panorama nuo 170 metrų aukščio! Lankomės Talino televizijos bokšte. Tai aukščiausias pastatas Estijoje, kurio aukštis siekia 314 metrų. Vedami vietinio gido susipažinsime su Televizijos bokštą gaubiančia istorija, apžiūrėsime eksponuojamas parodas ir ekspozicijas, pristatančias Estiją bei Taliną ir svarbiausia – pasigrožėsime nuostabiais miesto vaizdais.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 21.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-05-20 05:30
Grįžimas: 2023-05-21 21:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Renginyje „Muziejų naktis“ dalyvaujančių muziejų kaina – apie 1 Eur/asm. (Kaina pateikta remiantis praeitų metų kainomis, todėl gali keistis.)
 • Botanikos sodo lankymas su gidu – suaugusiems apie 10.50 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 7.50 Eur/asm.
 • Ekskursija Televizijos bokšte – apie 13 Eur/asm. Gidas grupei iki 25 asmenų 70 Eur.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.