Pasiplaukiojimas Rygos kanalais ir įspūdingas sakurų žydėjimas!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 4 d. kviečiame į pavasarinę kelionę po gražiausius Rygos parkus! Pasimėgauti nuostabiais sakurų žiedais, apsilankyti botanikos sode bei paplaukioti laivu nuostabiaisiais Rygos kanalais.

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į pavasariu kvepiančią Rygą. Pirmiausia stabtelsim prie naujai įrengto parko. Užvaros parkas, kitaip dar vadinamas Pergalės parku – tai didelis, vaizdingas parkas Pārdaugavoje, pavadintas Latvijos kariuomenės pergalės prieš Bermondto kariuomenę garbei. Nugriovus sovietmečio paminklą, 2022 m. pradėtas Pergalės parko atstatymas ir po metų trukusios rekonstrukcijos atvertas lankytojams. Žiemą čia driekiasi kilometrų ilgio lygumų slidinėjimo trasa, vasarą riedučių čiuožykla ir vaizdinga bei unikali riedlenčių trasa, o pavasarį žydi gražuolės japoniškos sakuros. Laisvas laikas pasigrožėti rausvais žiedais ir pasivaikščioti po atnaujintą parką.

Pasigrožėję sakuromis, keliaujame pasimėgauti ištaigingomis magnolijomis bei kita stulbinančia augmenyje Latvijos universiteto botanikos sode. 15 hektarų plote išvysime šiltnamius ir lauko kolekcijas, kurias sudaro maždaug 6000 įvairių augalų. Tai viena mėgstamiausių poilsio vietų Rygoje. Pasivaikščiosime po kompaktišką, tačiau informacijos prisotintą teritoriją, susipažinsime su augalais iš viso pasaulio, apžiūrėsime Augalų namą, Azalijų namus ir Tropinių drugelių namo gyventojus. Tiek sodininkystės mėgėjai, tiek besidomintys botanika, tiek norintys praleisti laiką gražioje ir tvarkingoje aplinkoje, atras ką nors naujo ir įdomaus.

Toliau mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

15.30 – 16.30 val. Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir užeiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių užkasti ar pasimėgauti kavos ar arbatos puodeliu.

Susipažinę su Ryga žemės keliais tęsime pažintį vandeniu. Keliausime pasiplaukioti šildomu laiveliu, kuriame bus ir pledai, jei pasidarytų vėsu. Laivelių dydis pritaikytas tam, kad būtų galima praplaukti po tiltais, aikštėmis ir net po didžiaisiais prekybos centrais, bei apsukti ratą aplink senamiestį išplaukiant į didingąją Dauguvą.

Pasimėgavę nuostabiais pavasariniais žiedais pasipuošusia Ryga, keliaujame namų link. Apie 21 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-04 08:00
Grįžimas: 2024-05-04 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Rygos Botanikos sode – suaugsuiesm apie 5 Eur/asm., studentams ir senjorams apie 3 Eur/asm., 7–17 m. vaikams apie 2.5 Eur/asm. Gidas grupei apie 45 Eur.
 • Pasiplaukiojimas Rygos kanalais – apie 13 Eur/asm. (Kaina gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.