Nuostabioji Ryga, magiškas „Digital art house“ ir natūralaus vyno degustacija!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 28 d. kviečiame į pasivaikščiojimą po Rygos senamiestį, apsilankyti „Digital art house“, kur išvysite atgijusius nuostabiausius žymiųjų dailininkų šedevrus bei susišildyti degustuojant natūralų vyno.

7.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau žiemišku laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Keliausime po senąją Rygą, kur mūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Rygą, ar tiesiog pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos ar arbatos puodeliu.

Keliaujame į magišką vietą, kur multimedijos pagalba atgyja menas! „Digital art house“ – tai vieta, kur pasijausime lyg kitame pasaulyje, pasinerdami į genialių Van Gogho, Monet, Degas, Kandinsky, Klimto ir daugelio kitų šedevrus šokių šviesos ir garso apsuptyje. Multimedijos parodos, tai naujas būdas patirti meną – grandiozinio mastelio pasaulinio garso menininkų paveikslų projekcijos, animuotos skaitmeninių menininkų, lydimos kvapą gniaužiančios muzikos. Visa tai – ramioje, modernioje atmosferoje.

Toliau keliaujame į Kugrēnu vyninė, kur būsime pakviesti švęsti gyvenimą su vynu! Jono ir Elgos Kugrēnu šeimos įkurta ir išplėtota įmonė, gamina aukštos kokybės ekologiškus gėrimus iš pačių užaugintų vaisių ir uogų. Kad vaisiai neprarastų savo natūralios galios, slypinčios vitaminuose, sultys spaudžiamos šaltai „senamadiškai“ medine sulčiaspaude. Tokiu būdu kiekvienas sulčių lašas ne tik išlaiko natūralų skonį, bet išlaiko visas maistines medžiagas. Degustacijos metu apie vyndarystę pasakos ir patirtimi dalinsis svetingas vyndarys Jānis. Padegustuosime 6 skirtingus rafinuotų vaisių ir uogų vynų, ieškant labiausiai mums patinkančių skonio ir aromato niuansų. Kartu su vynu ragausime vietinių ūkininkų pagaminto sūrio ir gardaus pyrago.

Sudalyvavę gardžioje degustacijoje keliaujame namų link. Apie 20 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-28 07:00
Grįžimas: 2023-01-28 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Digital art house“ bilietas – suaugusiems apie 12 Eur/asm., studentams, senjorams, neįgaliesiems ir vaikams (4-15 metų) apie 8 Eur/asm.
 • Kugrēnu vyno degustacija su pyragu – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.