Neatrasta Sūduva: Marijampolė, Šunskų fazanynas ir silkės degustacija!

KAINA
33 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 12 d. kviečiame keliauti į neatrastą Sūduvos kraštą! Susipažinsime su Marijampolės miesto istorija, išvysime senų transporto priemonių kolekciją, aplankysime vienintelį Lietuvoje esantį fazanyną, susipažinsime su Šunskų miesteliu ir sudalyvausime silkių degustacijoje!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykstame į septintą pagal dydį Lietuvos miestą Marijampolę! Miestas išaugo iš Pašešupio kaimo, kuris istoriniuose šaltiniuose pirmą kartą buvo paminėtas 1667 m. Vietinės gidės lydimi einame susipažinti su visa miesto istorija ir aplankysime pagrindinius objektus: Vytauto Didžiojo parką, paminklą Kristijonui Donelaičiui, Šv. arkangelo Mykolo mažoji baziliką, kačių kiemelį, choralinę sinagogą, miesto veidasienę seniausią Sūduvos krašto mokyklą – Rygiškių Jono gimnaziją, paminklą „Tautai ir kalbai“…

Ne veltui sakoma, kad Marijampolėje galima pasijusi tarsi meno mekoje. Meno simpoziumo metu sukurti meno kūriniai ir spalvotas apšvietimas puošia miesto pastatų fasadus ir traukia atvykėlius Niujorku alsuojančia atmosfera. Čia ne tik pamatome piešinį, kuris puikuojasi ant „National Geographic“ leidinio viršelio, bet ir atrandame daugelį kitų piešinių, kurie privers Jus susimąstyti.

Sužinosime Šunskų miestelio istoriją, stabtelsime prie bažnyčios, o vėliau laiką leisime pačiame fazanyne. Fazanai – Šunskų miestelio simbolis, įtvirtintas miestelio herbe. Sužinosime viską apie silkių kasyklą, apžiūrėsime paukščius, paglostysime alpakas ir išvysime stručius. Fazanai greta Šunskų pradėti auginti maždaug 1970 m.

Laikas silkių degustacijai! Šunskų fazanyne įsikūrusi legendomis apipinta Šunskų silkių kasykla kviečia į degustacijas jaukioje, stilizuotoje pavėsinėje. Ragausime čia iškastos silkės su karšta bulve, išmoksime kaip taisyklingai valgyti silkę ir žinoma neužmiršime iš rūgpienio pagamintos „šunskasriubė“ su deginta silke!

Keliaujame į „Kubilkiemį“ pamatyti įspūdingą senų transporto priemonių kolekciją, kauptą ketvirtį amžiaus. Unikalus ir eksponatų gausa turtingas muziejus, įsikūręs sename kepyklos pastate, o visos čia esančios transporto priemonės yra senesnės nei 30–ies metų ir beveik visos pagamintos Sovietų Sąjungoje. Senų transporto priemonių kolekcija kaupta ketvirtį amžiaus bei mena savo įstoriją ir atsiradimą šioje vietoje, apie kurią Jums papasakos pats muziejaus savininkas. Jame be motociklų ir automobilių demonstruojami šimtai įvairių senienų: įrankių, rakandų, prietaisų… Muziejuje eksponuojami skirtingų metų automobiliai VAZ, Moskvič, GAZ, ZAZ, neįgaliojo automobilis SZD ir dar daugiau.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-12 08:00
Grįžimas: 2024-05-12 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinio gido ekskursija Marijampolėje – apie 2 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Ekskursija ir degustacija Šunskų fazanyne – apie 25 Eur/asm.
 • Senovinių automobilių muziejus „Kubilkiemis“ – apie 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.