Naktinis Kalėdinių eglučių turas (nuo Šiaulių iki Palangos)!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 17 d. kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe… Kviečiame aplankyti kaimyninius Šiaulius, žavinguosius Telšius, visais metų laikais viliojančią Kretingą ir visų mylimą Lietuvos kurortų karalienę – Palangą!

15.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas bus šalia esančiuose Šiauliuose, kur pernai eglės papuošimus išrinko patys šiauliečiai internetiniame balsavime. Eglė buvo papuošta 1,4 kilometro ilgio LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulų ir daugiau nei 200 dekoratyvinių įvairiaspalvių žaisliukų. Greta žaliaskarės nušvito ir 14 tūrinių dekoracijų. Miesto centre apsilankę šiauliečiai ir svečiai galėjo pasigrožėti ir tarpukario Kalėdų pasauliu – Lietuvos fotografijos ir filokartijos paveldą kaupiančio ir tyrinėjančio kolekcininko Petro Kaminsko kalėdinių ir naujamečių atvirukų, jų fragmentų paroda. Kaip šiemet pasipuoš Šiaulių žaliaskarė?

Kitas mūsų sustojimas miestas ant septynių kalvų – Telšiai. Kiekvienais metais Turgaus aikštėje įsikurianti Telšių miesto eglė būna vis kitokia, bet taip pat išlaikydama ir nekintančią tradiciją – ji Telšiuose būna natūrali. Praeitais metais eglės šakeles padabino ryškiomis įvairių spalvų kalėdinėmis lemputėmis. Taip pat aplink vešlią plačiašakę žaliaskarę buvo sukurta Telšiuose veikiančių įmonių, įstaigų ar organizacijų, šeimų ir draugų ratelių kalėdinių eglučių alėja, kurios tema – Telšių miesto gimtadienis, tad žaisliukuose dominavo mylimo miesto ženklai. Kokia eglute nustebins šiais metais Telšiai?

Atvyksime į vieną gražiausių pajūrio kampelių – Kretingą. Praėjusiais metais Kretingoje sužibo įspūdinga 12 metrų aukščio eglė, kuriai sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti kelios dešimtys žaisliukų bei kalėdiniai ornamentai, kurie nušvito tūkstančiais lempučių. Pagrindine Kretingos egle buvo galima grožėtis kiek kitokioje aplinkoje, klausantis vieno iš 40 skirtingų muzikinių kalėdinių kūrinių. Prie eglės įrengtas specialus muzikinis suoliukas, ant kurio prisėdus suskambėdavo muzika. Ir tai dar ne viskas! Miesto svečiai buvo kviečiame pasivaikščioti Nykštukų alėja, kuri tęsiasi nuo Rotušės aikštės skvero iki Kretingos rajono kultūros centro. Alėjoje, veikusioje visą šventinį laikotarpį, iš viso buvo įkurdinta per 40 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų. Tegu būna staigmena, kokia gi eglutė laukia šiais metais.

Pasieksime kelionės kulminaciją – pajūrio sostine tituluojamą ir Kalėdų laikotarpiu, naktį dar nelankytą Palangą. Kuo mus nustebins šis miestas? Praėjusiais metais Palangos eglė pasidabino grakščia spindinčia snaige! Išskirtinę šventinę nuotaiką čia kūrė ir supanti aplinka – jaukiai apšviestas Kurhauzas, greta – naujomis kalėdinėmis instaliacijomis pasidabinusi garsioji J. Basanavičiaus gatvė, kitapus Kurhauzo – tarsi senovinių žibintų apšviesta Grafų Tiškevičių alėja.

Apžiūrėję Palangos žaliaskarę turėsime truputį laisvo laiko ir neatsispyrusieji jūros šauksmui galės pasivaikščioti tiltu, o drąsiausi nueiti prie vandens ir patikrinti kokia temperatūra jūra banguoja žiemos mėnesiais.

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte apie 4.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-17 15:30
Grįžimas: 2022-12-18 04:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.