Mindauginių laisvadienis saulėtoje Palangoje!

KAINA
20 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Liepos 6 d. Mindauginių laisvadienį kviečiame keliauti į vienos dienos išvyką į Palangą vos už 20 Eur į abi puses! Registracija tel. +370 637 53 161

7.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Palanga – jaukus ir niekada nenurimstantis Lietuvos pajūrio kurortas, kuriame kiekvienas ras kažką įdomaus ir stebinančio. Nuo seno Palanga garsėjo dėl savo gamtos, tyro oro, tvarkingų paplūdimių ir žeme, turinčia gydomųjų savybių. Neilgai trukus tapo viena iš mėgiamiausių atostogų krypčių. Kurortas kasmet sparčiai atsinaujina ir per kiekvieną sezoną siūlo naujas pramogas ar lankytinas vietas.

Pramogos Palangoje:

Palangos muziejai. Atvykę prie jūros, pirmiausia norisi šokti į vėsias bangas, o paskui ilgai kaitintis saulėje. Tačiau visą dieną gulėti kopose – gana sudėtinga užduotis. Atgauti jėgas puikiai padės Palangos muziejai. Nors miestelis ir nedidelis, įdomybių čia daug: Gintaro muziejus, Palangos kurorto muziejus, Antano Mončio namai, Tremties ir rezistencijos muziejus.

Palangos sodai. Kas gali būti geriau, jei ne švarus ir tyras pušynų oras bei gėlėmis apaugę parkai… Visa tai rasite Palangoje. Sodai ir parkai mieste nepriekaištingai sutvarkyti ir visada stebina savo grožiu. Būtinai pasivaikščiokite Birutės parke, Grafų Tiškevičių alėjoje, Palangos skulptūrų parke ar Žemaičių alkoje.

Palangos vasaros parkas – šauni vieta, kurioje nuotaikingai praleisite laisvalaikį. Čia jūsų laukia batutai, čiuožyklos, mini golfo laukai, žaidimų aikštelės ir, žinoma, gardūs užkandžiai. Vasaros parkas patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Puiki kelionė, puikus poilsis, puiki savaitgalinė pramoga šeimai, draugų būriui, mėgstančiam maudynes ir poilsį prie jūros.

17.30 val. vykstame namų link. Grįžimas į Panevėžį apie 21.00 val.

REGISTRACIJA TEL. +370 637 53 161

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-07-06 07:00
Grįžimas: 2022-07-06 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.