Margaspalviai žiedai botanikos sode, gardūs sūriai ir šampanas!

KAINA
32 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 4 d. kviečiame keliauti į Salaspilį, kur pasigrožėsime pirmaisiais pavasario žiedais Latvijos nacionaliniame botanikos sode, pasimėgausime įvairiais sūriais ir paskanausime svaiginančio gėrimo iš beržų sulos!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvyksime į Latvijos nacionalinį botanikos sodą Salaspilyje. Jis įkurtas 1956 m., tačiau dėmesio verta ir jo 165 metų priešistorė. 1836 m. Kristijanas Vilhelmas Šohas įkūrė Sodininkystės bendrovę, kuriai vis didėjant, persikelta į Salaspilį. Šiuo metu Latvijos botanikos sodas – tai 129 ha apimantis, didžiausias botanikos sodas Baltijos valstybėse. Čia sukaupta viena iš turtingiausių gyvų augalų kolekcijų šiaurės rytų Europoje. Nors ir sukurtas moksliniais tikslais, sodas nėra uždaras, jis populiarus pramogų parkas. Atvykę čia susipažinsime su Latvijos ir pasaulio augalų įvairove, pasisemsime naujų sodo idėjų. Lankytojams atvertos 4 salės: Sukulentų salė, Šiltoji subtropikų salė, Vėsioji subtropikų salė ir Tropikų salė.

Apsilankome SierŠtelle sūrių studijoje, kuri įsikūrusi nuostabiame istoriniame pastate. Šiuo metu SierŠtelle gamykloje gaminami net 28 rūšių Štelle sūriai. Degustuosime net 11 rūšių sūrių. Desertui paskanausite naminių triufelių ir deserto krembriulė. Skoniui pagyvinti bus pateikta vyno taurė. Po nuotaikingos degustacijos, galėsite įsigyti sūrių ir kitų gaminių lauktuvėms.

Keliaujame į Ikškilę – mažą, seną miestelį netoli Rygos prie Dauguvos upės. Ikškilė įkurta 1185 m. Pavadinimą miestui davė lyviai. Ikškilėje yra Libertu šeimos SULOS NAMAI. Pats sulos namų įkūrėjas mums papasakos apie beržų sulą, jos savybes, populiarumą Latvijoje. Išgirsime apie iš Beržų sulos gaminamą limonadą su pipirmėtės skoniu, saldų sirupą, vyną bei putojantį vyną (šampaną). Apžiūrėsime vyninės rūsį, kuriame jaukiai padegustuosime iš sulos, rabarbarų bei uogų pagamintus gėrimus. Turėsime galimybę patikusių gėrimų nusipirkti lauknešėliui.

Toliau keliaujame prie Dauguvos, nuo kranto pažūrėti seniausios Latvijos bažnyčios griuvėsių Meinharto saloje. Pastačius Rygos hidroelektrinę (1966–1974), Dauguvos vandens lygis buvo pakeltas tiek, kad Livonijos vyskupo bažnyčios griuvėsiai pakliuvo į naujai suformuotą salą. Ši buvo pavadinta Šv. Meinardo sala, pirmojo Ikškilės vyskupo Meinardo vardu.

Po įspūdžių kupinos dienos apie 20.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-04 08:00
Grįžimas: 2024-05-04 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Nacionalinis Latvijos botanikos sodas – suaugusiems apie 6 Eur/asm., moksleiviams, senjorams apie 4 Eur/asm.
 • SierStelle sūrių degustacija – suaugusiems apie 11 Eur/asm., vaikams apie 10 Eur/ams. Gido paslauga apie 50 Eur grupei.
 • Degustacija Libertų vyninėje – apie 8 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.