Maisto ir meno gurmanams: gardus šokoladas ir spektaklis „Dorianas“

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 16 d. kviečiame į išskirtinę maisto ir meno kelionę! Užsuksime pas šokolado meistrus, kurie pavaišins karštu šokoladu bei pamokins pasigaminti gardžių šokoladinių saldainių ir išvysime spektaklį šedevrą – „Dorianas“!

8.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Visais amžiais šokoladas buvo ypatingas ir prabangus desertas. Prieš beveik 4000 m. Centrinės Amerikos gyventojai šokoladą laikė net dievų maistu. Keičiantis pasauliui, šokoladas keitėsi su juo, bet net ir per tiek metų, išsaugojo savo vertę ir tobulą skonį. Keliaujame į Kauno senamiestyje įsikūrusią jaukią Šokoladinę, kur mūsų lauks gardi ekskursija – degustacija. Išgirsime šokolado istoriją, išvysime, kaip gaminamos figūros, rankų darbo saldainiai. Taip pat galėsime patys pabūti šokolado meistrais ir pasigaminti savo šokoladinių saldainių. Kad laikas neprailgtų, kol saldainiai sustings, pasimėgausime karšto šokolado puodeliu.

Po išties vertingos patirties, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos, arbatos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Keliaujame į Nacionalinį Kauno dramos teatrą pamatyti pasaulinį pripažinimą pelniusio režisieriaus Roberto Wilsono pastatytą spektaklį, Oscaro Wilde‘o gyvenimo ir kūrybos motyvais – „Dorianas“. Robertas Wilsonas – vienas svariausių mūsų laikų teatro kūrėjų, pakeitęs žiūrovų suvokimą apie vyksmą scenoje. Jo kūriniuose dera šokio, performanso, architektūros, tapybos, muzikos ir dramos elementai.

Spektaklio pasakojimas supintas iš rašytojo Oscaro Wilde‘o, jo personažo Doriano Grėjaus ir anglų tapytojo Franciso Bacono gyvenimo motyvų. Visi jie vertino grožį, jaunystę, gyvenimo malonumus, siekė išorinės tobulybės ir gyveno egocentriškai. Oscaras Wilde‘as buvo Londono visuomenės numylėtinis, kol nepateko į kalėjimą už „nepadorius santykius“ su mylimuoju Alfredu Douglasu. Francis Baconas į studiją įsilaužusiam vagiui Georgui Dyeriui pasiūlė tapti modeliu, užuot iškvietęs policiją. Gražuolis pozuotojas Dorianas Grėjus svajojo, kad už jį sentų jo portretas, o jis pats amžinai liktų jaunas ir žavus. Šios trys daugiau ar mažiau išgalvotos istorijos pasakoja apie gyvenimo ir meno ryšį. Amerikiečių rašytojas Darryl Pinckney jas sujungė į asociatyvų pasakojimo srautą, kuriame susipina prisiminimai, išgyvenimai, apmąstymai ir jausmai. Roberto Wilsono režisūra, judesio architektūra ir šviesų magija sukuria tobulą reginį, žavintį precizika ir meistryste.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 18.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-16 08:30
Grįžimas: 2023-04-16 18:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija ir degustacija „Šokoladinėje“ – apie 13 Eur/asm.
 • Spektaklis „Dorianas“ – apie 20-35 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.