Latvijos Venecija – Kuldyga, Riežupės urvai ir gardūs pyragai!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. spalio 2 d. kviečiame keliauti į Latvijos Veneciją – Kuldygą, susipažinti su gardžiųjų „Ineses tortes“ pyragų gamyba, išgyventi miesto istoriją Gyvajame muziejuje ir ištirti požeminius smėlio urvus!

6.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime saldžiai! Aplankysime „Ineses Tortes“ – vienintelę gamintoją Latvijoje, gaminančią pyragus ir desertus iš 100% natūralių ir vietinių žaliavų. Kuldygoje pradėję veikti kaip nedidelis šeimos verslas, dabar gardžiausiais tortais ir desertas aprūpina smaližius beveik visoje Latvijoje. Ekskursijos metu plačiau susipažinsime su įmonės istorija ir padegustuosime saldžiosios produkcijos, kurios po ekskursijos galėsime įsigyti.

Miško keliu vykstame į Riežupę, lankome SMĖLIO URVUS. Riežupės smėlio urvai – įdomi vietovė Latvijoje – požeminis smėlio olų labirintas (driekiasi 2km) iškastas žmonių rankomis, kai buvo kasamas kvarcinis smėlis stiklo gamybai. Turistų lankymui – 460m ilgio trasa, 8 metrai po žeme. Temperatūra pastovi – apie 8 laipsnius šilumos. Nusileidus į 8 metrų gylį patenkame į ankštą salę, jos viduryje tarsi altorius supiltas iš smėlio, o jame gėlių puokštės. Tai meilės sala, o gėlės jaunavedžių ir jos nevysta net 12 mėnesių. Ekskursija po urvus (meilės, tikėjimo, vilties sales) su vietiniu gidu*. Gidė pasakoja, kokių gydomų ir magiškų galių turi Riežupės smėlis ir akmenukai smėlyje.

Sekanti kelionės stotelė – daug jausmų ir pojūčių sukeliantis „Gyvasis muziejus“. Ekskursija „Gyvame muziejuje“ yra lyg pasivaikščiojimas po istoriją. Kartu su gidu interaktyviai sužinosime apie įvykius Kuldygoje įvairiais laikotarpiais: kalėjimus, hercogo Jokūbo laivus, prekybos planus, Kuldygos šlovę ir nuniokojimą. Hologramos, garso efektai ir kiti sąveikieji elementai suteiks galimybę keliauti atgal laiku ir patiems savo kailiu išgyventi besikeičiančią Kuldygos istoriją.

Toliau tęsiame pažintį su Kuldygos miestu. Pirmas sustojimas – raudonų plytų arkinis tiltas ir Ventos rumba (249 metrai). Lankomės Kuldygos krašto muziejuje, vietinio gido lydimi susipažinsime su šio krašto ir miesto istorija, pamatysime išskirtinę kortų ekspoziciją. Toliau – ekskursija po žavų Kuržemės miestelį – Kuldygą. Miesto senamiestis-istorinis centras su siauromis gatvelėmis, tilteliais, Alekšupytės kriokliu. Kadaise Kuldygoje stovėjo pilis, ji neišliko – jos vietoje parkas su skulptūrų ekspozicija. Seniausia Kuldygos bažnyčia – tai šv. Katerinos bažnyčia, kurios pamatai buvo pradėti dar 13 amžiuje. Po to turėsime laisvo laiko, kurio metu galėsime savarankiškai patyrinėti miestą, apsilankyti kraštotyros muziejuje arba pasėdėti jaukioje kavinukėje su puodeliu arbatos.

Kupini geros nuotaikos keliaujame namų link. Apie 21 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-10-02 06:00
Grįžimas: 2022-10-02 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Ineses tortes“ ekskursija ir degustacija – 7 Eur/asm.
 • Riežupės smėlio urvai – suaugusiems apie 6 Eur/asm., senjorams, vaikams 5 Eur/asm.
 • Gyvasis muziejus – suaugusiems 6 Eur/asm., senjorams, vaikams 5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.