Kuoknesės pilis, Skriveru saldainiai ir plaukimas vikingų laivu!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. gegužės 12 d. kviečiame vykti į neatrastąją Latviją prie Dauguvos: pasigrožėti margaspalviais žiedais botanikos sode, paskanauti latviškos karvutės saldainių, aplankyti Kuoknesės pilies griuvėsius ir paplaukioti vikingų laivu!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvyksime į Latvijos nacionalinį botanikos sodą Salaspilyje. Jis įkurtas 1956 m., tačiau dėmesio verta ir jo 165 metų priešistorė. 1836 m. Kristijanas Vilhelmas Šohas įkūrė Sodininkystės bendrovę, kuriai vis didėjant, persikėlė į Salaspilį. Šiuo metu Latvijos botanikos sodas – tai 129 ha apimantis, didžiausias botanikos sodas Baltijos valstybėse. Čia sukaupta viena iš turtingiausių gyvų augalų kolekcijų šiaurės rytų Europoje. Nors ir sukurtas moksliniais tikslais, sodas nėra uždaras, jis populiarus pramogų parkas. Atvykę čia susipažinsime su Latvijos ir pasaulio augalų įvairove, pasisemsime naujų sodo idėjų. Lankytojams atvertos 4 salės: Sukulentų salė, Šiltoji subtropikų salė, Vėsioji subtropikų salė ir Tropikų salė.

Sekantis kelionės sustojimas bus saldus. Lankysimės ,,Skrīveru saldumi“ saldainių gamykloje. Nuo 2008 m. gamykloje pradėjo veikti saldainių workšopas ,,Emocijų fabrikas“ – kuriame ne tik išgirsime apie gamyklą, bet ir turėsime nepaprastą galimybę pasigaminti patys karvutės saldainių. Pasigaminę saldainių galėsime firminėje ,,Skrīveru“ parduotuvėje nusipirkti lauktuvių.

Atvykstame į Kuoknesę. Tai yra turizmo perlas. Apsilankome turizmo informacijos centre. Būtent čia apžiūrėsime Kuoknesės pilies rekonstrukcijos ir Likimo sodų maketus.

Kuoknesė – senoji latgalių gyvenvietė, kuri nuo 1208 m. priklausė Rygos vyskupui. 1209 m. pastatyta mūrinė vyskupo pilis. Nuo XIV a. Kuoknesė priklausė Hanzos miestų lygai. 1397–1561 m. – tai viena Rygos arkivyskupų rezidencijų. 1701 m. pilis buvo stipriai apgriauta ir po truputėlį nyko. Ilgai pilies griuvėsiai stūksojo ant aukšto skardžio, kurio šiandien net įsivaizduoti neįmanoma. Pastačius eilę hidroelektrinių, Dauguvos vanduo buvo stipriai pakeltas, susiformavo visiškai naujas kraštovaizdis. Juo grožėsimės plaukiodami vikingų laivu.

Kupini gerų įspūdžių apie 21 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-05-12 08:00
Grįžimas: 2024-05-12 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Salaspilio botanikos sodas – suaugusiems ir senjorams apie 5 Eur/asm., moksleiviams 3 Eur/asm.
 • Skriveru saldumi saldainių ekskursija ir gamyba – apie 15 Eur/asm.
 • Kuoknesės pilies griuvėsiai – suaugusiems apie 2 Eur/asm., senjorams, vaikams, moksleiviams, studentams apie 1 Eur/asm.
 • Plaukimas vikingų laivu – suaugusiems apie 10 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 7 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.