Kudirkos Naumiestis, A.Adamkienės cepelinai ir gilių kava!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. balandžio 23 d. kviečiame keliauti į menkai ištyrinėtą Kudirkos Naumiestį, apsilankyti vieninteliame tokiame visoje Lietuvoje „Bulvės muziejuje“, susipažinti su Suvalkijos sostine – Marijampole bei paskanauti A.Adamkienės cepelinų ir gilių kavos!

7 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų sustojimas Kudirkos Naumiestis. Kartu su miestelio gidu susipažinsime su gražiuoju miesteliu ir jo lankytinomis vietomis. Susipažinę su miesteliu alkani neliksime – keliausime į čia pat esančią kavinukę, kur paskanausime populiariausio patiekalo pagaminto iš bulvių – cepelinų. Cepelinai bus nepaprasti, bet garsinantys visą Kudirkos Naumiestį – ruošti pagal A. Adamkienės receptą…

Sustosime ir nepaprastai unikaliame „Bulvės muziejuje“. Toks muziejus mūsų šalyje yra pirmasis. Tai įgyvendinta sena vieno agronomo svajonė, kuri atspindi lietuvių meilę šiai gumbavaisei daržovei. Išskirtiniame rūsyje vyksta skirtingų bulvių veislių degustacijos. Šalia muziejaus yra Bulvių patranka, o muziejaus bokšte gražiai vadinamu „Laimės bokštu“ rasime bulve skambinamą 4 varpų karilioną, muziejaus kieme auga prezidentinis ąžuolas, pasodintas per bulvės šventę.

Toliau keliausime į Ožkabalius. Tai vietovė, kurioje gražiai saugomas mūsų šalies patriarcho Jono Basanavičiaus atminimas. Muziejuje esantys eksponatai pasakoja apie lietuvių tautinio atgimimo pradininko, gydytojo, kultūros ir visuomenės veikėjo J. Basanavičiaus gyvenimą ir veiklą, aplinkui auga didžiulis Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolynas, pasodintas 1989 m. Paskanausime ir gardžiosios gilių kavos.

Paskutinė mūsų kelionės stotelė Suvalkijos sostine tituluojamoje Marijampolėje. Mūsų laukia pažintis su septintuoju pagal dydį Lietuvos miestu. Miesto centre išvysime J. Basanavičiaus aikštę ir paminklą Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Aplankysime Poezijos parką, kuriame stovi skulptūrinė kompozicija, skirta įamžinti Vytauto Kernagio dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“. Grožėsimės seniausiu miesto parku, kuriam, minint kunigaikščio Vytauto Didžiojo metus, suteiktas Vytauto Didžiojo vardas. Susipažinsite su reikšmingomis architektūros vertybėmis – paminklais bei skulptūromis.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-04-23 07:00
Grįžimas: 2022-04-23 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija Kudirkos Naumiestyje, lankytini miestelio objektai ir ekskursija su bulvių degustacija „Bulvės muziejuje“ – apie 4 Eur/asm.
 • Cepelinai pagal A. Adamkienę – apie 5 Eur/asm.
 • Ekskursija J. Basanavičiaus gimtinėje – suaugusiems apie 2,5 Eur/asm., senjorams, studentams, neįgaliesiems apie 1,5 Eur/asm.
 • Gilių kavos degustacija – 2 Eur/asm.
 • Vietinio gido ekskursija Marijampolėje – apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.