Krokuva ir didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje – Energylandia!

KAINA
239 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. birželio 28-30 d. kviečiame į aktyvaus poilsio kupiną kelionę po Lenkijos pietinę dalį, aplankant karališkąją Krokuvą, visų vaikų, net ir daugumos suaugusiųjų, svajonę – linksmybių, pramogų ir atrakcionų parką ENERGYLANDIA ir Varšuvos zoologijos sodą!

1 DIENA (28 d.)

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvyksime į nuostabiąją Krokuvą. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Miestas visada buvo lenkų kultūros etalonas, šalies kultūros sostinė. Keliaujame pasigrožėti įspūdinga Vavelio katedra. Nepamirštamoji Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra. Šis kompleksas – buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Kartu su Krokuvos senamiesčiu Vavelis yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąraše. Šventųjų Stanislovo ir Vaclovo katedra ne tik graži, ji svarbi tuo, kad joje vykdavo Lenkijos monarchų karūnacija. Čia taip pat nuo XIV a. buvo laidojami Lenkijos karaliai. Valdovams pridedant papildomas laidojimo koplyčias katedra daug kartų buvo išplečiama ir perstatoma. Svarbu ir tai, kad Žygimanto bokšte kabo pats žinomiausias Lenkijoje Žygimanto varpas su Lietuvos vytimi ir Lenkijos ereliu – parodydamas mūsų šalių persipynusią istoriją. Gotikinė Vavelio pilis buvo pastatyta Kazimiero III–ojo nurodymu ir susideda iš keleto statinių išdėstytų aplink centrinį rūmų kiemą. XIV a. pilis buvo atstatyta Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos ir jo žmonos Jadvygos.

Atvykstame į viešbutį. Laisvas laikas.

2 DIENA (29 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Atkeliaujame į nepakartojamą linksmybių ir pramogų parką! ENERGYLANDIA – didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, siūlantis 123 atrakcionus, išsidėsčiusius 70 hektarų plote, tinkančius įvairaus amžiaus vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Atrakcionai pasižymi darnia, kruopščiai suplanuota tematika, scenografija ir dekoru, suskirstyti į 6 išskirtines zonas: pasakų šalis, šeimos zona, ekstremalioji zona, vandens parkas, drakonų miestas ir Aqualantis. Kiekvienas vaikas čia pasijaus, lyg patekęs į savo svajonių pasaulį! Karuselės išmargintos mylimiausiais filmukų ir filmų herojais, mažieji linksmieji kalneliai ir mašinytės – saugūs ir patikimi, kad ir mažiausieji liktų patenkinti. Energylandia – tai puiki vieta smagiam laiko praleidimui su visa šeima! Pasimėgaukite vandens atrakcionais, turistiniu traukiniu arba išmėginkite savo jėgas lenktyniaudami Formulės autodrome.

Jei jums netrūksta drąsos ir esate aštrių pojūčių mėgėjai – čia rasite visko, ko trokšta Jūsų ekstremali širdis! Energylandia siūlo daugiau nei tuziną tikrai ekstremalių važiavimų: didžiulė švytuoklė Aztec Swing, milžiniška 40 metrų ilgio Space Booster karuselė, kurios greitis siekia 100 km/h ir be abejo Mega Coaster Hyperion – vieni iš didžiausių ir greičiausių amerikietiškų kalnelių Europoje!
Energylandia pramogų parke rasite ir atogrąžų salą su daugybe pramogų ir vandens žaidimų. Vandens parkas „Big Milk“ – poilsio zona, kur galite pasideginti ar tiesiog pailsėti skėčio pavėsyje, atsipalaiduoti su vaikais, stebint parko gelbėtojams. Tai graži egzotinė erdvė su išskirtiniu, krištolo skaidrumo vandeniu. Norintys pasimėgauti vandens pramogomis, čia ras 14 skirtingų vandens čiuožyklų.

Drakonų miestas – tai viena iš parko zonų, kurioje turi apsilankyti kiekvienas „Žiedų valdovo“ ir „Raganiaus“ gerbėjas! Tai nuostabus fakelais apšviestas miestas, kur gatvės primena viduramžių gotiką, stūkso didingi pilies griuvėsiai… Pagrindinė Drakonų miesto atrakcija – aukščiausi pasaulyje mediniai linksmieji kalneliai Zadra, 63 metrų aukščio, 1316 metrų ilgio ir pasiekiantys 121 km/h greitį.

Kupini nepakartojamų įspūdžių ir šiek tiek pavargę, pasistiprinti ir atgauti jėgas galėsime vienoje iš kavinių, kurios skiriasi savo virtuve ir siūlomais skanėstais, todėl kiekvienas tikrai ras tai, kas jam patiks.

Atvykstame į Varšuvą. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA (30 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į 1928 m. duris atvėrusį Varšuvos zoologijos sodą. Prasidėjus II-ajam pasauliniam karui sodas smarkiai nukentėjo ir galiausiai buvo uždarytas. Čia gyventi liko direktoriaus Jano Žabinskio šeima, tad tuo metu A. Žabinska rašė dienoraštį, o juo remiantis buvo išleista knyga „Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona“, o 2017 m., sukurtas kino filmas. Dabar zoologijos sode, kuris užima apie 40 hektarų ploto, gyvena virš 500 skirtingų rūšių gyvūnų. Čia galima pamatyti vienintelį Lenkijoje smėlinį ryklį, dramblių, gorilų, šimpanzių, begemotų, lokių, žirafų ir daug kitų gyvūnų, tarp kurių yra ir nykstančių rūšių. Sodo akvariume pamatysite daugybę rūšių tropinių žuvų. Dabar čia gyvena apie 3500 gyvūnų, neskaičiuojant apie 10 000 žuvų ir apie 500 bestuburių.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 20.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-06-28 06:30
Grįžimas: 2024-06-30 20:30

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Energylandia atrakcionų parkas – suaugusiems apie 199 PLN (46 Eur), vaikams (iki 140 cm ūgio) ir senjorams apie 129 PLN (30 Eur).
 • Varšuvos zoologijos sodas – suaugusiems apie 35 PLN (8 Eur), vaikams, studentams ir senjorams apie 25 PLN (6 Eur), šeimos bilietas (2 suaugę ir vienas vaikas) apie 75 PLN (17 Eur) arba (2 suaugę ir 2 vaikai) apie 100 PLN (23 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.