Kretingos dvaro saldaininė ir margučių paieškos Palangoje!

KAINA
35 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. kovo 30 d. kviečiame vykti į istorijomis bei legendomis apipintą Kretingos miestą, pasivaikščioti Vienuolių takais, apsilankyti dvaro saldaininėje bei išvysti kaip šv. Velykomis pasipuošė Palanga!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmoji mūsų kelionės stotelė – Kretinga, kur lydimi vietinio gido, leisimės į jaudinančią kelionę Vienuolių takais. Daugiau negu 400 metų senumo Kretingos pranciškonų vienuolynas bei bažnyčia saugo daugybę gražių istorijų ir paslapčių. Kiekvienas ansamblio kampelis kviečia pažinti karvedžio J.K. Chodkevičiaus gyvenimo istoriją, šv. Antano paveikslo stebuklus, vienuolyno klestėjimą bei tragedijas. Ekskursijos metu išgirsime apie tikėjimo galią, vienuolių gyvenimo ritmą, paslaptingas kriptas, užgriuvusius rūsius bei tunelius, švedų karių paliktus kardų kirčius ir gyvus užmūrytus žmones bei dar daug kitų pasakojimų.

Susipažinę su Kretingą gaubiančiomis paslaptimis, keliausime į saldžią edukaciją dvaro saldaininėje. Susipažinsime su saldainių gaminimo tradicijomis, pamatysime visą šio skanėsto gimimo procesą. Patys savo rankomis pasigaminsime karamelinius saldainius ir išmoksime juos gražiai įpakuoti. Jūsų pagaminti saldainiai – jūsų dovana sau!

Ryškiausius pėdsakus Kretingos istorijoje paliko du didikai – karvedys Jonas Karolis Chodkevičius ir grafas Juozapas Tiškevičius. Pirmasis XVII a. pr. įkūrė pranciškonų vienuolyną, bažnyčią ir miestą. Antrasis XIX a. antroje pusėje išgarsino Kretingą vienu didžiausių Europoje privačiu Žiemos sodu, mišriu parku, pirmąja Lietuvoje elektrine ir telefono linija. Kretingos dvaro sodyba ir parkas plyti 38,5 ha plote. Apžiūrėsime kilmingosios šeimos kriptą ir Lurdą. O kur dar gražioji oranžerija – šis egzotinių augalų rojus džiugina lankytojus tiek žiemą, tiek vasarą. Čia galima iš arti pamatyti, kaip noksta bananai, figos, apžiūrėti tūkstančius rūšių augalų ir gyvenančius balinius vėžlius.

Atvykstame į margučiais pasidabinusią Palangą. Margučių alėja – didelio palangiškių ir kurorto svečių susidomėjimo sulaukianti tradicija. J. Basanavičiaus gatvėje ir kitose kurorto erdvėse kasmet išrikiuojami vis kitaip papuošti įspūdingo dydžio, apie 2 metų aukščio ir 1,4 metro skersmens, margučiai. Pasivaikščiosime ryškiomis spalvomis ir artėjančio pavasario nuotaika alsuojančia Margučių alėja bei pasimėgausime laisvu laiku prie jūros.

Kupini Velykinės dvasios apie 22.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-03-30 08:00
Grįžimas: 2024-03-30 22:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro ir kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija „Vienuolių takais“ – apie 4 Eur/asm. (Kaina priklauso nuo grupės dydžio).
 • Edukacija Kretingos dvaro saldaininėje – apie 6 Eur/asm.
 • Muziejaus ekspozicijų, esančių centriniuose rūmuose, vandens malūne ir ūkvedžio name bei Žiemos sodo lankymas – suaugusiems apie 6 Eur/asm., moksleiviams, studentams ir senjorams apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.