Klaipėdos šviesų festivalis, Olando kepurė ir Melnragė!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. vasario 26 d. keliauti pasigrožėti gamtos stebuklu – Olando kepure, Melnragės molu, pasidžiaugti Baltijos jūra bei nepakartojamomis šviesos instaliacijomis sužibusia Klaipėda!

Registracija tel. +370 637 53 161

10.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmasis mūsų kelionės sustojimas – Olando kepurė – gamtos paveldo objektas. Taip vadinamas skardis, esantis tarp Girulių ir Karklės. Jį suformavo lendynmetis. Skardžio aukštis siekia 24-25 metrus, ši vieta laikoma aukščiausia Lietuvos pajūrio vieta. Gamtos paminklo vaizdas ir reljefas nuolat kinta, nes ji yra smarkiai veikiama Baltijos jūros bangų mūšos ir daugybės požeminių šaltinių, kurie graužia šlaitą. Nuolat į Baltijos jūrą su šaknimis virstantys medžiai, žemyn slenkantys žemių lopai yra nuolatinis procesas, ir būtent jis yra laikomas viena iš vertingųjų Olando kepurės gamtos paminklo savybių. Nuo Olando kepurės apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs Baltijos jūros ir akmenuotų paplūdimių vaizdai. Pasigrožėsime jūra ir paplūdimiais…

Užsuksime ir pasigrožėti žavinguoju Melnragės molu. Melnragė senovėje buvo nedidelis žvejų kaimas, XX a. vid. prijungtas prie Klaipėdos miesto. Dabar Melnragė yra mėgstama kurortinė Klaipėdos miesto zona, padalinta į dvi dalis – pietine bei šiaurine. Lankysimės pietinėje dalyje, dar vadinamoje I Melnrage, kuri apima ir nepaprastai gražią vietą – šiaurinį molą… I Melnragės paplūdimys su Šiauriniu molu yra mėgstamas poilsiautojų – saulėtomis ramiomis dienomis čia patogu mėgautis saulės voniomis. Vėjuotomis dienomis paplūdimį mielai renkasi jėgos aitvarų gerbėjai. Ir, žinoma, Šiaurinis molas yra ideali vieta stebėti praplaukiančius laivus, saulėlydžius ir pasidaryti „instagramiškų“ nuotraukų.

Pasigrožėję vandens gyvūnais ir muziejaus ekspozicijomis, grįšime atgal į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Atėjus vakarui į sceną žengia VII-asis Klaipėdos „Šviesų festivalis“! Ryški, stilinga šviesų šventė pripažinta populiariausiu šaltojo sezono renginiu. Tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis festivalis į Klaipėdos senamiestį grąžina tūkstančius klaipėdiečių ir miesto svečių, o senamiesčio gatves transformuoja netikėtais sprendimais, spalvomis ir formomis.

Nuo 2015-ųjų vykstantis festivalis ne tik sugrįžta, bet ir skelbia – KLAIPĖDAI 770!

Brandžiausio ir brangiausio Lietuvos miesto gimtadienį pradedam švęsti KLAIPĖDOS ŠVIESŲ FESTIVALYJE!

Šį kartą festivalio tema – LAIKO SPALVOS. Klaipėdai pasitinkant JUBILIEJINIUS 770-uosius įkūrimo metus, pasirinkta tema siekiama šiuolaikišku rakursu pažvelgti šių dienų aktualijas, išgrynintą LAIKO supratimą – lyg kodą apibūdinantį žmogaus trapumą ir nepaliaujamai, kasdien kuriamą jau praeities istoriją. Klaipėdos, jos žmonių LAIKO tėkmė – kokiomis spalvomis nušvinta skirtingi laikmečiai?

Didžioji dalis festivalio projektų atsiras istoriškai svarbiose Klaipėdos miesto erdvėse. Apie Klaipėdos kaip miesto virsmus, žmones, asmenybes, dabarties menininkus ir jų indėlį į miesto klestėjimą – toks sugrįžta VII Klaipėdos „Šviesų festivalis“.

Pasigrožėję šviesų festivaliu apie 20.00 val. išvyksime namų link. Kupini gerų įspūdžių apie 00.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-02-26 10:30
Grįžimas: 2022-02-26 23:45

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.