Kasmetinė Vilniaus knygų mugė – „700 eilučių laisvei“!

KAINA
20 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 25 d. kviečiame keliauti į Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančią 23-iąją Vilniaus knygų mugę! Susitikti su mėgstamais ir atrasti naujus rašytojus, iliustruotojus ir knygų kūrėjus iš viso pasaulio, sudalyvauti įdomiausiose ir aktualiausiose diskusijose bei žinoma įsigyti ką tik išleistų knygų.

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į kiekvienais metais labai laukiamą Vilniaus knygų mugę! Vilniaus knygų mugė – didžiausias literatūros festivalis Baltijos šalyse – taip pat yra laisvės išraiška. 700 metų jubiliejų švenčiantis žalias, laisvas, jaunas ir skaitantis Vilnius ir yra neįkainojama laisvė, už kurią vis dar kovojama. Šių metų Knygų mugės tikslas priminti, kad kiekvienas mūsų esame už ją atsakingas. Kartu mąstysime apie Vilniaus, Lietuvos ir pasaulio ateitį, vartysime gražiausių metų knygų puslapius, diskutuosime su autoriais bei kūrėjais, sveikinsime vieni kitus Vilniaus jubiliejaus proga, dalinsimės nepailstančia viltimi ir palaikymu Ukrainos kovai už laisvę!

Nuolat gyva ir šurmuliuojanti Jaunųjų skaitytojų salė lankytojus džiugins tiek knygų naujienų gausa leidyklų stenduose, tiek įvairiomis kūrybinėmis veiklomis, tiek scenoje vyksiančiais renginiais. Salėje veiks Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira BIBLIOTEKŲ ERDVĖ, žymiausi vaikų knygų kūrėjai kvies į dirbtuves KŪRYBOS ERDVĖJE BE FORMULIŲ, o KNYGŲ ŠALIES kūrybinėje studijoje bus pristatoma garsių užsienio ir šalies iliustruotojų kūryba. Energija pulsuojančiame JAUNIMO TAŠKE bus galima ne tik dalyvauti diskusijose apie labiausiai rūpinčius dalykus, bet ir atsipalaiduoti. Pačių mažiausių skaitytojų jau antrus metus atviromis širdimis lauks jaukaus KNYGŲ STARTO kampelio sumanytojai.

15min forumas – rimtų temų ir intelektualių pokalbių vieta, kurioje vyks ne tik diskusijos, bet ir naujų leidinių pristatymai, trumpi pokalbiai apie naujausias knygas, atkreipiamas dėmesys į aktualias visuomenines ir kultūrines problemas. Kaip ir kasmet čia susitiks DISKUSIJŲ KLUBO žaidėjai – garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno, visuomenės ir mokslo žmonės.

Kaip ir kiekvienais metais Jūsų lauks unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė, organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu. Tai – didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų.

Sužinoję daug naujienų apie literatūrinį pasaulį ir apsirūpinę naujomis knygomis apie 17 val. kelaiusime namo, apie 19 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-25 08:00
Grįžimas: 2023-02-25 19:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Vilniaus knygų mugės bilietas – suaugusiems apie 8 Eur/asm, moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems apie 7 Eur/asm. (Galima pirkti internetu www.kakava.lt arba vietoje). Nemokamai įleidžiami: - vaikai iki 7-erių metų (būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą); - neįgalieji su 1 lydinčiu asmeniu (bazinis darbingumas 0-25% ); - su specialiaisiais poreikiais (sulaukus pensinio amžiaus); - sunkus neįgalumo lygis (vaikams iki 18 m.).
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.