Karališkoji Krokuva, Veličkos druskų kasyklos ir Zakopanės kalnai!

KAINA
195 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. rugpjūčio 5-7 d. kviečiame apsilankyti nepaprastame valdovų mieste – Krokuvoje, pasigrožėti įspūdingu kalnų papėdėje įsikūrusiu kurortu Zakopane ir nusileisti į kvapą gnaiužiantį 135 m gylį po žeme paslaptingose druskų kasyklose!

1 diena

4 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvyksime į Krokuvą. Krokuva neretai vadinama „Lenkijos deimantu“, o taip pat Karalių ir bažnyčių miestu. Miestas visada buvo lenkų kultūros etalonas, šalies kultūros sostinė. Mūsų lauks ekskursija po autentišką miestą su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Vakarinis pasivaikščiojimas po senąją Lenkijos sostinę pėsčiomis nepaliks abejingų miesto grožiui: senamiestyje aplankoma viena didžiausių Europoje – Turgaus aikštė – viduramžių laikus menanti prekybinė aikštė apsupta istorinių pastatų, rūmų ir bažnyčių. Toliau bus vienu iš Krokuvos simbolių tapusi Šv. Marijos bazilika (jos didžiausia puošmena yra Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius) – bokšte kas valandą pasigirsta trimitu atliekamas Marijos himnas. Praeidami pro Šv. Floriono vartus galėsime pasijusti lyg karaliai – tai buvo pagrindinis karalių įėjimas, kai šie grįždavo namo iš pergalingų mūšių. Dėl šios priežasties vartai dar vadinami „Šlovės vartais“. Pamatysime ir Krokuvos barbakaną – 1498 metais gotikiniu stiliumi pastatytą gynybinį įtvirtinimą. Tai vienas iš trijų gynybinių įtvirtinimų, išlikusių Europoje. Akis trauks ir Žalgirio mūšio paminklas skaičiuojantis jau 110 metų.

Po dienos pilnos įspūdžių mūsų lauks nakvynė viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena

Pusryčiai viešbutyje.

Tęsiame ekskursiją po Krokuvą. Nepamirštamoji Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji pilis ir gotikinė katedra. Šis kompleksas – buvusi Lietuvos ir Lenkijos karalių rezidencija. Kartu su Krokuvos senamiesčiu Vavelis yra UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąraše. Šventųjų Stanislovo ir Vaclovo katedra ne tik graži, ji svarbi tuo, kad joje vykdavo Lenkijos monarchų karūnacija. Čia taip pat nuo XIV a. buvo laidojami Lenkijos karaliai. Valdovams pridedant papildomas laidojimo koplyčias katedra daug kartų buvo išplečiama ir perstatoma. Svarbu ir tai, kad Žygimanto bokšte kabo pats žinomiausias Lenkijoje Žygimanto varpas su Lietuvos vytimi ir Lenkijos ereliu – parodydamas mūsų šalių persipynusią istoriją. Gotikinė Vavelio pilis buvo pastatyta Kazimiero III-ojo nurodymu ir susideda iš keleto statinių išdėstytų aplink centrinį rūmų kiemą. XIV a. pilis buvo atstatyta Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos ir jo žmonos Jadvygos. Pasigrožėjus vaizdais bus skirtas laisvas laikas Krokuvoje.

Po to laukia kelionė į nepaprastą, aukščiausiai virš jūros lygio esantį Lenkijos kalnų kurortą, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Pasivaikščiojimas vaizdingiausia kurorto gatve – Krupuvki, kuri atspindi gyvą kalnų gyventojų folklorą bei architektūrinių stilių įvairovę gatvės pastatuose. Keltuvu pakilsime į Gubaluvkos kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi Tatrų, Gorcų, Pieninų ir Beskidų kalnų panorama.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Veličkos druskų kasyklas – visame pasaulyje žinomą turistinį objektą. Čia laukia unikalūs reginiai buvusiose kasyklose nusileidžiant į 135 m gylį, besigrožint žmogaus rankomis sukurtomis koplyčiomis, garsiąja Kingos bažnyčia, paminklais, gamtos sukurtais ežerėliais. Druskinių figūrų ekspozicijose susipažime su šachtos ir druskos kasybos istorija. Su druskų kasyklomis baigsime kelionę ir pajudėsime namų link.

Kelionė per Lenkiją. Apie 23 val. grįžimas į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-08-05 04:00
Grįžimas: 2022-08-07 23:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vavelio katedra – suaugusiems apie 4,5 Eur (20 PLN), mokiniams, studentams ir senjorams apie 3 Eur (14 PLN).
 • Keltuvas į Gubaluvkos kalną (į abi puses) – suaugusiems apie 5,50 Eur (24 PLN), mokiniams, studentams ir senjorams apie 4,50 Eur (20 PLN).
 • Veličkos druskų kasyklos - suaugusiems apie 25,50 Eur (119 PLN), mokiniams apie 21 Eur (99 PLN), studentams ir senjorams apie 23,50 Eur (109 PLN).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.