Karališkasis Lenkijos pajūris: Gdanskas, Sopotas, Malborkas!

KAINA
249 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2024 m. birželio 14-16 d. kviečiame leistis į magišką nuotykį po karališkąją Lenkiją. Pasigrožėti Gdansku – miestu ant vandens, pasivaikščioti po poilsio ir jūros miestą Sopotą bei pasigrožėti karalius menančiu didinguoju Malborku!

1 DIENA (14 d.)

5.00 val. išvykimas iš Panevėžio. Keliaujame per kaimyninę Lenkiją.

Atvykstame į vieną seniausių ir gražiausių šiaurinės Lenkijos miestų – Gdanską. Pažintį su miestu pradedame nuo senamiesčio. Praeisime Karališkuoju keliu, kuris veda pro miesto vartų kompleksus: Aukštutinius, kurie kadaise buvo pagrindiniai miesto vartai, prie kurių pasitikti garbingiausi miesto svečiai, Auksinius – ant kurių fasado matomos figūros, reprezentuojančios gerąsias Gdansko gyventojų savybes ir Žaliuosius – buvusią karalių rezidenciją, kurioje šiandien rasime Nacionalinį muziejų. Toliau centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusi pagrindinio miesto turgaus vaidmenį. Akį trauks 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą yra vienas pagrindinių miesto simbolių, vietiniams gyventojams jis toks brangus, jog Antrojo pasaulinio karo metais su kitais ypatingos reikšmės objektais jis buvo išmontuotas ir paslėptas. Dėmesį prikaustys prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai. Negalima pamiršti ir kitų įspūdingų objektų: Šv. Marijos bažnyčios – didžiausios iš plytų sukonstruotos katedros Europoje, kurios bokštas siekia 77 metrų aukštį. Šventovė – neblogas orientyras paklydusiems turistams (ji išsiskiria dar kai kuo – katedroje esantis astronominis laikrodis, dekoruotas biblinėmis figūromis, rodo ne tik mums įprastą laiką, bet ir pasninko datas ir Mėnulio fazes).

Toliau mūsų lauks pasiplaukiojimas tikru piratų laivu! Nuo denio gėrėsimės įspūdingos krantinės vaizdais, kuri yra ne tik turistų, bet ir miestelėnų mėgstama pasivaikščiojimų vieta.

Keliaujame į nakvynės ir poilsio vietą Gdansko širdyje, netoli istorinio senamiesčio įsikūrusiame viešbutyje. Poilsis ir laisvas laikas. Norintys galės pasinaudoti viešbučio teikiamais patogumais – pasportuoti visą parą dirbančioje treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje.

2 DIENA (15 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Gdansko priemiestį Olivą, kuris garsėja savo 10 hektarų parku su alpiniais sodais, žiemos sodais, vandens kaskadomis, taip pat nuostabia medžių alėja, užimančia net 17 akrų plotą. Parko lankytojus kviečia į vidų ilgiausia Lenkijoje Rokoko stiliaus Oliva ketedra (XIII a). Bėgant metams, kelių skirtingų žmonių rankose, Oliva parkas palaipsniui įgavo modernią išvaizdą, atsirado kiniškas sodas, botanikos sodas ir palmių namas. Šiandien parkas yra labai populiari vieta, kur žmonės gali ateiti ir atsipalaiduoti, iškylauti ir pasimėgauti daugybe lankytinų vietų. Linksma atrakcija yra vadinamieji „Šnabždesių urvai“ (dar žinomi kaip Dioniso ausys), esantys į pietryčius nuo nuostabių Abato rūmų, kuriuose dabar įsikūręs restoranas.

Kelionę tęsime vykdami į svarbiausią Lenkijos kurortą, poilsio ir jūros miestą – Sopotą, dar vadinamą neatrastu Lenkijos perlu. Praeisime pačiu populiariausiu ir labiausiai lankomu objektu – medine prieplauka. Prieplaukos pradžioje, akį patrauks Sopoto švyturys, pastatytas kaip Grand SPA komplekso dalis. Jo dizainas gana išradingas, nes pagrindinė konstrukcijos funkcija buvo katilo, šildančio SPA vandenį, kaminas. Architektas sugalvojo kaminą užmaskuoti, aplink jį pastatant apžvalgos bokštą ir švyturį. Akmeniniais sraigtiniais laiptais galėsime pakilti 135 laipteliais į 25 m apžvalgos platformą, iš kurios atsivers nuostabi Sopoto panorama.

Kitas objektas, kurį privalu pamatyti lankantis Sopote – kreivasis namas. (ul. Haffnera 6, Sopot) Pasigrožėję keistoka, bet žavinga architektūra, leisimės gilyn triukšmingiausia ir populiariausia gatve Sopote. Gatvė „Monciak“ , kitaip dar „Monte Casino herojų gatvė“, pavadinta Antrojo pasaulinio karo metu vykusio mūšio tarp Lenkijos ir Vokietijos žuvusiųjų garbei.

Laisvas laikas pietums, pasivaikščiojimui Sopoto gatvelėmis ir poilsiui prie jūros.

Vakare vykstame link nakvynės vietos (pageidaujant galimas sustojimas prekybos centre 1,5 – 2 val ).

Grįžtame į viešbutį poilsiui ir nakvynei.

3 DIENA (16 d.)

Pusryčiai viešbutyje.

Mindaugo karūnos ieškoti keliaujame į Malborką. 1274–1457 metais Malborkas (Marienburgas) buvo Kryžiuočių ordino sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Būtent šioje pilyje XIV a. buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Pilis saugo daugybę praeities paslapčių – joje gali būti netgi paslėpta ir Mindaugo karūna.

Laisvas laikas pasivaikščiojimui po pilies teritoriją ir suvenyrų įsigijimui.

Kupini neišdildomų įspūdžių, apie 24 val. grįžtame namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2024-06-14 05:00
Grįžimas: 2024-06-16 00:00

Kelionės dienų skaičius

3

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pasiplaukiojimas laivu – apie 70 PLN/asm. (16.5 Eur).
 • Olivos parkas – lankymas nemokamas.
 • Malborko pilis – suaugusiems apie 65 PLN/asm., (15,50 Eur), moksleiviams, studentams ir senjorams apie 45 PLN/asm. (10,50 Eur). Gidas grupei iki 30 žmonių apie 280 PLN (65 Eur).
 • Švyturio apžvalgos aikštelė – apie 6 PLN/asm (1.5 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.