Karališkasis Birštonas ir poilsis „Vytautas mineral SPA“!

KAINA
60 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 1–2 d. kviečiame skirti kokybiško laiko sau ir keliauti į karališką kurortą – Birštoną! Pasilepinti „Vytautas mineral SPA“ teikiamais malonumais, sudalyvauti dzūkiškų bandų edukacijoje bei aplankyti žavingąjį Kauną.

1 DIENA

7.30 val. išvykstame iš Panevėžio.

Dieną pradėsime mėgaudamiesi pasakiškais vaizdais nuo Birštono apžvalgos bokšto. Apžvelgti Nemuną galima nuo 30 iki 70 metrų virš upės pakilusių šlaitų. Tokie aukščių skirtumai Lietuvoje gana reti ir reginiai nuo jų kartais užgniaužia kvapą savo žavesiu bei palieka neišdildomą įspūdį. Vis tik visada kyla klausimas: „Kaip pamatyti kraštovaizdį neskridus, kaip pasijausti tarp dviejų Nemunų?“. Kad galėtume pasijausti kaip paukščio skrydyje ir pamatyti kraštovaizdžio įvairovę, įkopsime į apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje.

Atvykus į Dzūkijos kraštą, privalu paragauti dzūkų labai mėgstamo ir giriamo tradicinio patiekalo – dzūkiškų bandų. Sudalyvausime edukacijoje kurioje ne tik paragausime gardžiųjų bandų, bet ir susipažinsime su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimo technika – ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Turėsime galimybę ir patys prisidėti prie bandų kepimo, pašaudami nuo ližės į krosnį.

Toliau mūsų laukia ekskursija po Birštoną. Birštonas – karališkas kurortas, nepakartojamas savo unikalia, autentiška gamta ir Nemuno kilpų vingiais. Tai vienas seniausių ir gražiausių Lietuvos balneologijos kurortų, garsėjantis karališkomis šaknimis. Gerą reputaciją Birštonui kuria natūrali gamtinė aplinka, kurioje puoselėjama kurorto svečių ramybė ir saugumas. Kurortinio gydymo Birštone pradžia siejama su 1846 m., todėl šis kurortas yra vieta, nuo seno apdovanota natūralios gamtos turtais: trykštančiais mineralinio vandens šaltiniais, gydomuoju purvu, švariu oru ir palankiu sveikatai klimatu.

Pasigrožėję miestu keliaujame pailsėti bei pasilepinti į „Vytautas Mineral SPA“ – vienintelius Baltijos regione ypatingų mineralų SPA namus! Kviesime sveikatą praturtinti išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais kiekviename žingsnyje! Apsigyvensime aukščiausios klasės kambariuose, ragausime ypatingos kokybės maistą bei mineralus iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio, neribotai lankysimės baseino ir pirčių erdvėse bei sveikatingumo mankštose. Palepinus sielą ir atgaivinus kūną, vakarienės metu turėsime galimybę pasimėgauti muzikiniais pasirodymais.

Viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiandieninio žmogaus poreikius atliepianti sveikatinimosi, poilsio ir laiko leidimo su artimaisiais vieta.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

SPA, atgaivinančios procedūros ir poilsis.

Atsigavę ir pailsėję atvykstame į Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kauno pilis, Lietuvos karys, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv. Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

Pasigrožėję Kauno senamiesčiu turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Pailsėję, padegustavę ir kupini gerų įspūdžių apie 18.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-01 07:30
Grįžimas: 2023-04-02 18:30

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais ir neribotu apsilankymu baseino ir pirčių erdvėje – apie 92 Eur/asm.
 • Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ – suaugusiems apie 10 Eur/asm., vaikams apie 5 Eur/asm.
 • Vakarienė (norint galima užsisakyti vakarienę (švediškas stalas) kaina 25 Eur/asm., arba tiesiog užsisakyti iš meniu).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.