Kalėdinių stebuklų kupinas savaitgalis Varšuvoje ir karališkasis šviesų sodas!

KAINA
125 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. gruodžio 17-18 d. kviečiame keliauti į ištaigingai artėjančioms šventėms pasipuošusią gražuolę Varšuvą – susipažinti su Lenkijos sostine, pasigrožėti Kalėdų eglute, pasidairyti kalėdinėje mugėje bei aplankyti žėrinčius karališkuosius sodus!

1 DIANA

4.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Atvykę į kalėdiškai pasidabinusią Varšuvą, pirmiausia susipažinsime su raudonų plytų siena apjuostu Varšuvos senamiesčiu, kuris II Pasaulinio karo metu, buvo beveik visiškai sugriautas ir XX a. pabaigoje kruopščiai atstatytas. Dabar Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant senamiesčiu išvysime puošniają Karalių pilį – karališkają rezidenciją, kurioje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III, kurio valdymo metu buvo patvirtintas svarbus teisės aktas – III Statutas – koloną bei gotikinę Šv. Jono katedrą – vieną iš svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkę. Katedros požemiuose palaidoti žymūs šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Sekdami gausiai dekoruotų spalvingų namelių eilėmis, atsidursime šurmulingoje Turgaus aikštėje, kurios pačiame centre stovi Varšuvos simbolis – Undinė, kurią galite rasti ir miesto herbe. Pasak legendos, tai žymiosios undinėlės Kopenhagoje sesuo, atplaukusi iš tolimojo Atlanto vandenyno. Eidami toliau, išvysime Barbakano gynybinę sieną – XVI a. miestą juosusios gynybinės sienos dalį.

Praeisime ir viena iš svarbiausių Varšuvos gatvių – Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski). Eidami išvysime prabangius rūmus – dabartinę Prezidentūrą, reikšmingiausias švietimo įstaigas – Varšuvos universitetą bei Mokslų akademiją. Žvalgydamiesi po teritoriją išvysime paminklus, pripažinimo ir garbės nusipelniusiems menininkams ir mokslininkams, tokiems kaip Adomas Mickevičius ir Mikolajus Kopernikas. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus.

Laisvas laikas kalėdinėmis lemputėmis žibančioje senamiesčio turgaus aikštėje, kur mus pasitiks šurmuliuojanti kalėdinė mugė ir gražuolė eglutė! Šventiniais papuošimais pasidabinę prekystaliai kvies pajusti šventinę atmosferą, įsigyti jaukių lauktuvių artimiesiems, paragauti vietinių patiekalų ar susišildyti kvapnaus karšto vyno ar kakavos puodeliu.

Sutemus aplankysime karališkąją Vilanovo rezidenciją, kur pamatysime vieną gražiausių Lenkijos sodų, kuris šiuo metų laiku žydi tūkstančiais šviesų. Į rūmų kiemą veda apšviestas tunelis, iš kurio nesunkiai pateksime į Karaliaus žiemos sodą. Pasivaikščiosime tarp tviskančių apelsinmedžių ir nusifotografuosime apšviestame rėmelyje Vilanovo rūmų fone. Sustosime rūmų terasoje apžiūrėti barokinį sodą. Jį apšviečia tūkstančiai šviesų, kurios specialių pasirodymų metu šoka klasikinės muzikos ritmu, Rožių sode nepakartojamą įspūdį paliks mirguliuojantys šviečiančių gėlių kilimai.

Po kupinos nuotykių dienos mūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Varšuvoje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Keliausime pasigrožėti nuostabiu, 76 hektarus užimančiu, ir pačiame miesto centre įsikūrusiu Lazienki parku. Turistus iš viso pasaulio viliojantis, išskirtinis parko akcentas – karališkoji vasaros rezidencija, kurią ne veltui vadina „Rūmais ant vandens“. Lazienki parko rūmai, tai vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Be stulbinančių rūmų, parko ansamblį sudaro ankstyvojo klasicizmo Baltasis namas ir Myślewickų rūmai, Amfiteatras, Didžioji oranžerija, joje įrengtas teatras, Invalidų namai, Naujoji sargybinė ir kiti statiniai. Angliškajame parke gausu nedidelių paviljonų, tiltelių, skulptūrų. Pasivaikščiosime po karališkuosius sodus ir aplankysime įspūdingą Frederikui Šopenui skirtą paminklą.

Šventiškai nusiteikę ir nusipirkę Kalėdinių lauktuvių vyksime namų link, apie 1.00 val. nakties sugrįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Taikoma priemoka už vienvietį kambarį.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-12-17 04:00
Grįžimas: 2022-12-18 01:00

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lazienki parkas – suaugusiems apie 9 Eur/asm (40 PLN), moksleiviams, studentams (turintiems ISIC studento kortelę) ir senjorams apie 4,25 Eur/asm (20 PLN).
 • Vilanovo rūmų parkas „Karališkasis šviesų sodas“ – suaugusiems apie 9 Eur/asm. (40 PLN), senjorams apie 4,50 Eur/asm (20 PLN). Gidas grupei iki 30 žmonių apie 88 Eur (400 PLN).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.