Kalėdinis Kaunas ir J. Swifto opera vaikams „Guliverio kelionės“

KAINA
22 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2021 m. gruodžio 19 d. kviečiame keliauti į kalėdinį Kauną – pasivaikščioti po senamiestį bei išvysti Jonathano Swifto operą vaikams „Guliverio kelionės“ Kauno muzikiniame teatre!

8 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į kalėdinį Kauną, kur gido lydimi pasivaikštome po Kauno senamiestį, apžiūrime pačias įdomiausias ir gražiausias Kauno vietas: Kalėdinė eglė, Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Bernardinų ir Bernardinų vienuolyno ansamblis, Kauno rotušė ir jos aikštė, Perkūno namas, Vytauto bažnyčia, Šv.Petro ir Povilo arkikatedra bazilika, Laisvės alėja, Vienybės aikštė…

12.00 val. Keliaujame žiūrėti Jonathano Swifto 2 dalių operą vaikams „Guliverio kelionės“. Kompozitorė Zita Bružaitė šį spektaklį vadina „opera vaikams ir muzikine kelione“ suaugusiems. Naujas muzikinis sceninis kūrinys „Guliverio kelionės“ sukurtas Jonathano Swifto satyrinio romano motyvais, pagal poetės ir dramaturgės Daivos Čepauskaitės eiliuotą tekstą. Kompozitorei buvo svarbu kūrinyje pabrėžti kelionės prasmę – ji turi kelias linijas: nuotykių, laikmečio/stiliaus ir lengvų aliuzijų į geografines trajektorijas – Anglija ir ne Anglija.

Šioje operoje vaikams girdime jau atpažįstamą Z. Bružaitės muzikinę kalbą, kurioje ji lengvai jungia ir gretina nuosaikų modernizmą su džiazo, baroko ar folkloro elementais. Pasak kompozitorės, opera „Guliverio kelionės“ neapsiriboja tik vaikiška auditorija – tai veikiau vaikiškas jos pačios žvilgsnis į mus supantį pasaulį. Operoje, kaip ir literatūriniame J. Swifto tekste, puikiai dera keli sluoksniai: šalia žaismingo mažo ir didelio pasaulio sugretinimo keliami ir gyvenimiški klausimai, į kuriuos atsakymų ieško ir vaikas, ir suaugęs. Z. Bružaitė sako, kad operoje ypač svarbi kelionių linija: „Žmogus, jausdamasis laimingas ir turėdamas viską savo namuose, vis tiek veržiasi keliauti, pažinti, atrasti. Kyla klausimas, kokių motyvų vedini mes tai darome?“. Kiekvienas žmogus savo kelionę turi keliauti pats, darydamas savo klaidas ir keldamas savo klausimus – taip gyvena ir mažas, ir suaugęs. Kas kita – nuotykis, pažinimas, atradimai. „Guliverio kelionės“ yra apie tai.

Kaip ir anksčiau sukurtuose ir Kauno muzikiniame teatre sėkmingai gyvavusiuose kompozitorės sceniniuose kūriniuose vaikams „Grybų karas ir taika“ bei „Voro vestuvės“, taip ir „Guliverio kelionėse“ muzikinės kalbos natūralumas, įsimintinos melodijos džiugina jaunųjų žiūrovų ir jų tėvelių širdis.

Pasigrožėję opera turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po Kauno Laisvės alėją, kalėdinę mugę, išgerti kavos ar pavalgyti netoliese esančiose kavinėse.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką Kaune apie 16 val. išvyksime namų link. Apie 17.30 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2021-12-19 08:00
Grįžimas: 2021-12-19 17:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Opera „Guliverio kelionės“ – 14 Eur/asm. (bilietų rezervacija iki lapkričio 30 d.)
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.