Kalėdinės eglutės įžiebimas Vilniuje ir Lumina šviesų parkas!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. lapkričio 26 d. kviečiame į kelionę po kalėdinę sostinę. Vilniuje nėra kada nuobodžiauti! Tai miestas, kupinas veiksmo, meno, įkvėpimo, istorijos ir netikėtų atradimų. 2023 m. Vilnius švęs 700 metų jubiliejų. O šįkart aplankysime pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusį Lumina meninių šviesų instaliacijų parką, apsilankysime cinamonu kvepiančioje kalėdinėje mugėje ir sudalyvausime kalėdinės eglutės įžibimo šventėje!

11.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Neries ir Vilnelės upių santakoje įsikūręs Vilnius apjungia įvairų kultūros paveldą ir didžiuojasi unikaliu Senamiesčiu. Šimtametė architektūra, modernūs pastatai ir nepaliesta gamta pačioje miesto širdyje kuria nepakartojamą harmoniją – Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių. Tačiau šiuolaikinė miesto atmosfera neatsiejama nuo Senamiesčio istorijų ir legendų. Ekskursijos po senamiestį metu mūsų laukia Vilniaus rotušės aikštė, kurioje kadaise virė miesto gyvenimas. Visiems gerai žinomi Aušros Vartai ir juose esantis Dievo Motinos paveikslas, garsėjantis stebuklinga galia. Vilniaus universitetas – viena seniausių ir garsiausių Rytų Europos aukštųjų mokyklų. Grakščiu klasicizmu alsuojantys Prezidento rūmai. Žemutinės pilies teritorijoje stūksanti prakilni Arkikatedra bazilika, menanti Mindaugo laikus. Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, menanti garsius bei kilmingus valdovus. Tai tik dalis Vilniaus, kurį pamatysime…

Pasivaikščioję po senamiestį galėsime atsigerti kavos vienoje iš jaukių Kalėdų dvasia dvelkiančių senamiesčio kavinukių ar pasidairyti lauktuvių šventinėje mugėje.

Vyksime į kerintį Lumina meninių šviesų instaliacijų parką. Lumina parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje. Šiais metais Lumina šviesų instaliacijų parkas įsikurs dar keliuose Europos miestuose – Vilniuje, Budapešte ir Prahoje. Lietuvoje parkas veiks vienoje gražiausių sostinės vietų – Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. „Lumina“ šviesos instaliacijų parkas – tai ne tik pramoginis bet ir edukacinis, meninis projektas, kur bus galima išvysti ir originalių Lietuvos bei Lenkijos menininkų sukurtų darbų, susipažinti su šviesos kilme. Ar tik saulė, mėnulis ir žvaigždės skleidžia mums šviesą? O gal ir knyga? Kviečiame į šviesos kelionę, kurioje patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją. Mažuosius keliautojus šioje pažinimo kelionėje drąsins, lydės ir takelius nušvies smalsuolis jonvabalis Jonas. Taip pat beveik 2 km ilgio take bus galima stabtelėti užkandžių ir gėrimų stotelėse. Parkas jums padovanos puikią kalėdinę nuotaiką ir paliks pačius gražiausius prisiminimus.

Mūsų kelionės kulminacija Vilniaus miesto eglutės įžiebimo šventė Katedros aikštėje. Didžiulėmis snaigėmis ir veidrodžiais tviskanti praeitų metų Vilniaus Kalėdų eglė figūravo pasaulio žiniasklaidos sudaromuose įspūdingiausių kalėdinių eglių sąrašuose. Kuo Vilniaus eglutė mus nustebins šiais metais?!

Su geromis emocijomis ir įspūdžiais apie 21.00 val. vyksime namo. Grįžimas į Panevėžį apie 23.00 val.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-11-26 11:00
Grįžimas: 2022-11-26 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Lumina šviesų parkas – apie 14 Eur/asm., vaikams iki 18 metų, studentams iki 26 metų (turintiems ISIC arba LSP studento pažymėjimą), pensininkams, neįgaliesiems ir juos lydintiems asmenims – 12 Eur/asm., Vaikams iki 2 metų – nemokamai.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.