Kalėdinė mugė Kuldygoje, gardūs pyragai ir šviečiantis Ventos krioklys!

KAINA
33 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. gruodžio 16 d. kviečiame smaližius ir ne tik, sudalyvauti gardžiųjų „Ineses Tortes“ pyragų degustacijoje ir apsilankyti šventiškoje Latvijos Venecijoje – Kuldygoje, kur Jūsų lauks nepakartojama kalėdinė mugė bei šviečiantis žymusis Ventos krioklys!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime saldžiai! Aplankysime „Ineses Tortes“ – vienintelę gamintoją Latvijoje, gaminančią pyragus ir desertus iš 100% natūralių ir vietinių žaliavų. Kuldygoje pradėję veikti kaip nedidelis šeimos verslas, dabar gardžiausiais tortais ir desertas aprūpina smaližius beveik visoje Latvijoje. Ekskursijos metu plačiau susipažinsime su įmonės istorija ir padegustuosime saldžiosios produkcijos, kurios po ekskursijos galėsime įsigyti.

Atvykstame į žiemišką ir girliandomis bei lemputėmis pasipuošusią Kuldygą. Pirmas sustojimas – raudonų plytų arkinis tiltas ir Ventos rumba (249 metrai). Ekskursija po miesto senamiestį–istorinį centrą su siauromis gatvelėmis, tilteliais, Alekšupytės kriokliu. Kadaise Kuldygoje stovėjo pilis, ji neišliko – jos vietoje parkas su skulptūrų ekspozicija. Seniausia Kuldygos bažnyčia – tai šv. Katerinos bažnyčia, kurios pamatai buvo pradėti dar 13 amžiuje.

Keliaujame į Kalkių gatvės kvartalą – jaukų, gyvą ir labai mėgstamą vietinių bei turistų. Vos tik įžengus, mus pasitiks viliojantys kvapai, šviečiančios girliandos ir šventinė muzika! Kiekvienais metais, gruodžio mėnesį, kvartalas virsta į šventiniais prekystaliais, karuselėmis ir linksmybėmis kupiną kalėdinę mugę. Laisvas laikas pasivaikščioti po mugę, apsipirkti bei pasilinksminti, nes pramogų čia rasite į valias! Kalkių gatvės kvartale įsikūrusios, kalėdiniais papuošimais pasidabinusios kavinukės, pakvies susišildyti ir skaniai papietauti.

Prieš iškeliaujant namo, dar kartą stabtelsime prie Ventos krioklio, kuris nušvis ryškiausiomis spalvomis! Pamatysime šviesų ir instaliacijų šou, pasakojantį įspūdingą žiemos istoriją.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-12-16 06:30
Grįžimas: 2023-12-16 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • „Ineses tortes“ ekskursija ir degustacija – apie 7 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.