Juokų diena Rygos cirke su stulbinančiu akrobatų pasirodymu!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. balandžio 1 d. kviečiame keliauti pasivaikščioti po žydėti pradėjusią Rygą ir išvysti jautrų, specialiaisiais efektais pritraukiantį akrobatų pasirodymą atsinaujinusiame Rygos Cirke!

12.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Toliau mūsų laukia nepakartojamas renginys, labai ypatingoje vietoje – Rygos Cirke! Keturių menininkų – akrobatų suburta trupė Familiar Faces iš Belgijos, pristatys pilnametražį spektaklį „Paviršius“. Spektaklis siekia atskleisti kaip mes, žmonės, santykiaujame su gamta. Žmogus kaip kažkas, kas formuoja savo aplinką. Gamta kaip namas, siūlantis prieglobstį ir galimybę viskam, kas jame yra. Dabar, 2023 m., klausiame savęs, kas vyksta su šiais santykiais. Stulbinantis pasirodymas, kupinas akrobatinių triukų, specialiųjų vandens efektų ir stilingo vaizdo – nepaliks abejingo nei vieno žiūrovo.

Po nepakartojamo pasirodymo keliaujame namų link. Apie 23.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-04-01 12:00
Grįžimas: 2023-04-01 23:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Familiar Faces pasirodymas „Paviršius“ – suaugusiems apie 20.50 Eur/asm., senjorams, neįgaliesiems ir jaunimui iki 25 m. apie 17.50 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.